Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Za ove tropske dane preporuka :

Baghdad Central, UK serija za kanal 4.

https://www.imdb.com/title/tt7411098/

Maestralni Waleed Zuaiter koga posle odgledane prve epizode malo proguglate, shvatite koji je to vec veteran u tv serijalima ( Law & Order, Homeland, Revolution, House of Cards, Altered Carbon, te The Spy i jos mnoge epizode po serijalima ).

Dobra UK ekipa glumaca, takodje starih znanaca iz UK serija, i kao tresnja na kupu, Corey Stoll ( The Strain, Billionares etc. ) kao zaista mocno "pojacanje" iz US.

U pocetku sam se lomio da li da uopste gledam ovaj tv serijal, obzirom na tematiku i svu nesrecu sto se desila Iraku i irackom narodu, ali, isplatilo se. 

Poreporuka. :thumbsup:

bagdad1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za vikend odbindžovana tv serija The Head.

https://www.imdb.com/title/tt8290362/

Ovo je tv serija koja je okupila internacionalnu ekipu glimaca ( UK, Skandinavija, Japan, Španija ) i to zaista dobro funkcioniše po tipu da kada su dijalozi npr. skandinavaca, oni pričaju svojim jezikom.

Inače, nekako je sve preambicionzno skockano, ima tu dobrih delova, ali generalno jedna mršava trojka ( 3- ).

Ne bih da spojlujem, ima par twist-ova, nekome se možda oni svide, meni lično nisu.

Zaključak : može da se gleda ako nema ništa bolje na repertoaru. :)

head1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

33 minutes ago, Nesic said:

Onda da dupliramo emoji3060.png

Da, da. I pored par katastrofalnih grešaka i nelogičnosti u narativu, možemo se konsenzusom složiti da serija The Head zaslužuje ocenu 6. :)

 

Sad' ću pitam Mikana zašto nam je ukinuo spoiler dugme ?

( @Nesic - vidi dole red :) )

Čemu cela ona furtutma sa vraćanjem na Polar V i potragom za krvavim džemperom ? Boodalaština totalna. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemam pojma, iskreno, već zaboravio. Bila neka slika sa tim đemperom ako se sećam dobro. Možda nisam ni video jer kad svi skupa sednemo da pogledamo, jako brzo zaspim. Verovatno okolina utiče smirujuće. Inače, desetke dajem filmovima i serijama koje me drže budnim [emoji846]. Npr, Šarliz bih mogao da gledam satima dok se brije...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidis, @Nesic-u, tu se dijametralno razlikujemo, a sto je u sustini i dobro za ovu temu. 

Meni su potpuno nebitna imena glumaca, mada i ja imam svojih favorita ( tu ne ubrajam Charlize :) ).

No, kako bilo da bilo, za prethodni vikend takodje odbindzovah prvu sezonu Yellowstone. 

https://www.imdb.com/title/tt4236770/

Prva klasa tv serijala po svim parametrima ( ako bi trazili dlaku u jajetu mozda muzicka naslovna numera koja je plagijat Simpatije od prihodelicne vintidz grupe Rare Birds i ne pristaje uz ovaj odlicni tv serijal ). :clapping:

Kevin Kostner razbija kako donosi lik koji glumi.

Omaz tv serijalu Dinastija, prenesen na Montanu, goveda, konje, Indijance, moderne kauboje, sukobe oko zemlje, spletke, ljubomoru, prevare, politiku i jos mnogo toga.

Ozbiljna preporuka. :thumbsup:

Poceo sinoc sezonu 2. 

Stay Tuned.

yellow1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja ne znam koja to fukara odreduje uspeh po boxoffice (msm generalno gledalisce) :rofl:

al ja ne da sam se nauzivao gledajuci sve njegove koji su flopnuli na boxoffice

Postman bese prosao onako - skoro nikako?

Waterworld, 300% flopnuo

eh

ajd , kad vec pominjem , ovi njegov zadnji sa Woody-jem, masterclass njih dvojice

 kad smo vec kod serija - Wild West - da podsetim : https://www.imdb.com/title/tt1985443/?ref_=nm_flmg_act_16 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Leleee... odgledali smo  prvi serijal Dark... zadnjih 2 dana se porodicno svadjamo i crtamo vremenske grafikone i guramo ih u nos jedni drugima,,, sin kaze da ga jedino ja donekle razumem, sto izludjuje moju zenu... ne razumeju da je to tako zato sto se vec desilo:hyper:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Leleee... odgledali smo  prvi serijal Dark... zadnjih 2 dana se porodicno svadjamo i crtamo vremenske grafikone i guramo ih u nos jedni drugima,,, sin kaze da ga jedino ja donekle razumem, sto izludjuje moju zenu... ne razumeju da je to tako zato sto se vec desilo:hyper:
Lelele, a tek je pocelo. Pa drugi je jos gori [emoji16]
Treci je vec ludilo [emoji23]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Veceras na Filmbox-u uhvatim neku novi SF seriju Missions.... francuska produkcija, ne deluje lose.

 

P.S. Sad videh da vec ima dve sezone

Izmenjeno od krca44
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...