Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

2 hours ago, Doktor said:

Ne deluje. :)

Trenutno sam u praćenju The Morning Show i počeo sa Servant.  Često pominješ King-a, pa ti ovu drugu seriju toplo preporučujem. :thumbsup:

Apple TV+ u potpunoj ofanzivi. :jump:

servant1.jpg

nije mi toliko King u favorite, koliko su u poslednje vreme njegova dela...

Castle rock je bio gledljiv, nije toliko ostavio utisak. Nadam se da HBO produkcija zna sta radi, da ce ovo da ispadne dobro :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
12 hours ago, Doktor said:

76 M gledalaca nije šala.

U prevodu - neka jedu ****a svi hejteri ovoga sveta za Witcher-a. :P

https://www.blic.rs/kultura/serija-the-witcher-netflix/41155xn

:worship:

Bice Doc i anime... :)

https://www.b92.net/kultura/vesti.php?yyyy=2020&mm=01&dd=23&nav_category=1864&nav_id=1645758

btw dobra je ona serija na HBO...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poceo se gledati Outsider, dobro je to do sada.

Nego... Odgledao norvesku Exit.

Do OO serija.


https://m.imdb.com/title/tt9612102/

Ima na Pickbox, ja gledao na video klubu kod sbb. Nema titlova koliko vidim, za one koji skidaju.

https://smp.vgc.no/v2/images/5ac9de58-42d1-42ca-aaaa-d22294f4d9ad?fit=crop&h=560&w=900&s=bc3ebb72f1b0214f45a2c848b7b461af39b053de

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, shonne said:

better call Saul jos dve sezone koliko znam. A posle...

. . . 

Mislim da je to jos +2 sezone previse. 

Bob Odenkirk je u poslednjih par godina vidno "omatorio", a za sve nas fanove Breaking Bed-a i zdrave logike da bi ceo ovaj serijal trebalo da predstavlja Saul-ove dogodovstine od pre, nekako vise i ne pije vodu. 

Ono bar meni.

Kako bilo da bilo, uzivao sam u dosadasnjem serijalu Saul-a. Uzivacu sigurno i u ova 2 koji nam predstoje.

Mali hint - ko god nije odgledao Fargo 1. sezonu, gde Odenkirk "ubiva na mesto" pojavom i glumom, pogledati. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Doktor said:

Mislim da je to jos +2 sezone previse. 

Bob Odenkirk je u poslednjih par godina vidno "omatorio", a za sve nas fanove Breaking Bed-a i zdrave logike da bi ceo ovaj serijal trebalo da predstavlja Saul-ove dogodovstine od pre, nekako vise i ne pije vodu. 

Ono bar meni.

Kako bilo da bilo, uzivao sam u dosadasnjem serijalu Saul-a. Uzivacu sigurno i u ova 2 koji nam predstoje.

Mali hint - ko god nije odgledao Fargo 1. sezonu, gde Odenkirk "ubiva na mesto" pojavom i glumom, pogledati. :)

ako pratis the outsider, pojavila se 5 epizoda :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

21 minutes ago, shonne said:

ako pratis the outsider, pojavila se 5 epizoda :)

Ne da pratim, vec mi je to trenutno udarna serija. :jump:

Spoiler

Shejpshifteri . . .  demoni . . . krvna magija . . . totalno ludilo koje isijava iz skoro svih Kingovih pisanija.

Odlicno za sada. Volim ovaj vid horora. Bez hack/slash ludorija. Bas dobro vozi ( za sada ). :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne da pratim, vec mi je to trenutno udarna serija. :jump:
Spoiler

Shejpshifteri . . .  demoni . . . krvna magija . . . totalno ludilo koje isijava iz skoro svih Kingovih pisanija.

Odlicno za sada. Volim ovaj vid horora. Bez hack/slash ludorija. Bas dobro vozi ( za sada ). [emoji106]

Odlicna [emoji3]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
Ne da pratim, vec mi je to trenutno udarna serija. :jump:
Spoiler

Shejpshifteri . . .  demoni . . . krvna magija . . . totalno ludilo koje isijava iz skoro svih Kingovih pisanija.

Odlicno za sada. Volim ovaj vid horora. Bez hack/slash ludorija. Bas dobro vozi ( za sada ). [emoji106]

Malo ga razvukli,...valjda nece da postane dosadno [emoji3]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 2/18/2020 at 2:49 PM, shonne said:

Malo ga razvukli,...valjda nece da postane dosadno emoji3.png

Ne, nikako. Kakva dosada. Ovako nešto u domenu horora odavno nismo videli. :worship:

Ona stalno prisutna nelagodnost, a bez hack/slash scena motornih testera, cirukulara, noževa i ostalog hladnog oružija, bez maski, uznemirujućih zvučnih i video efekata . . . 

Ne, toga nema u Outsider-u. 

Probaj da namestiš neke scene na FF, pa x4, pa x8. Videžeš kako se pojedine scene veoma sporo odvijaju i mislim da je u tome dodatni bust.

Sa nestrpljenjem čekam novu epizodu u ponedeljak rano jutro ( 03:00 ), uostalom, kao što sam čekao i navijao vekericu za "Oštre predmete". :)

Na moju veliku žalost, ostale su još samo 2 epizode.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

22 minutes ago, Doktor said:

Ne, nikako. Kakva dosada. Ovako nešto u domenu horora odavno nismo videli. :worship:

Ona stalno prisutna nelagodnost, a bez hack/slash scena motornih testera, cirukulara, noževa i ostalog hladnog oružija, bez maski, uznemirujućih zvučnih i video efekata . . . 

Ne, toga nema u Outsider-u. 

Probaj da namestiš neke scene na FF, pa x4, pa x8. Videžeš kako se pojedine scene veoma sporo odvijaju i mislim da je u tome dodatni bust.

Sa nestrpljenjem čekam novu epizodu u ponedeljak rano jutro ( 03:00 ), uostalom, kao što sam čekao i navijao vekericu za "Oštre predmete". :)

Na moju veliku žalost, ostale su još samo 2 epizode.

 

vrhunski HBO radi, vrhunski. Cini mi se da bi se drugi u tome "izgubili". :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

76 M gledalaca nije šala.
U prevodu - neka jedu ****a svi hejteri ovoga sveta za Witcher-a. [emoji14]
https://www.blic.rs/kultura/serija-the-witcher-netflix/41155xn
:worship:
WWW.SERIJALA.COM

Danski glumac poznat po ulogama u Broenu i Killing Eve pojavit će se u drugoj sezoni Witchera.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...