Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Upravo se vratio iz kina i odgledao Ones upone a time... in Hollywood, I nije los film ali ne meni jedan od boljih Tarantinovih. Ali, DiCaprio je više no odličan a nije da ga nesto obožavam. Radnja, Hollywood u svoje najbolje doba, više događaja sa Tarantinovim touch:om :) ... film je dug, valja izabrati bio sa udobnim foteljama. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

36 minutes ago, shonne said:

Thx Doc emoji3.png

Np. :BeerMugCheers:

Imas je na AMC kanalu ( SBB - No. 80 ) - ide cetvrtkom ( upravo sam proverio, ako imas vracanje jos mozes pogledati 1. ep. ).

Ovde su nove epizode cetvrtkom vece ( inace ide ponedeljkom premijerno u US ).

Ova druga sezona nema veze sa prvom sezonom, te se moze gledati nezavisno.

Izvrsni producent Ridli Skot. Mnogi misle da je prevalio zenit poodavno, ali kada god vidim da je potpisan, gledam po difoltu.

Key words  : Japanci, WW2, horor

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Np. :BeerMugCheers:
Imas je na AMC kanalu ( SBB - No. 80 ) - ide cetvrtkom ( upravo sam proverio, ako imas vracanje jos mozes pogledati 1. ep. ).
Ovde su nove epizode cetvrtkom vece ( inace ide ponedeljkom premijerno u US ).
Ova druga sezona nema veze sa prvom sezonom, te se moze gledati nezavisno.
Izvrsni producent Ridli Skot. Mnogi misle da je prevalio zenit poodavno, ali kada god vidim da je potpisan, gledam po difoltu.
Key words  : Japanci, WW2, horor
 
 
Radi torrent kod mene trenutno. Skinuta prva epozoda. Gledam veceras, samo jos malo da zahladni [emoji16]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo odgledao 1. ep. 5 sezone Peaky Blinders. Crni utorak ( slom njujorske berze 1929 god. ). :)

Furiozan pocetak, odlican ritam, muzika jos bolja. Kada sam cuo The Wizard od Black Sabbath dodatno sam pojacao vol. na TV-u. :jump:

Danas je emitovana ep.2 na BBC, upravo trazim po "radnjama", pa cu pogledati ( ako ima, sigurno ima i eng titl ), ali je nema jos. 

Netflix platforma jos nije za Srb izbacila. 

Spoiler

Citam da cer se licno Ozzy pojaviti u ovoj 5. sezoni Peaky-ja. :thumbsup:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, Doktor said:

Upravo odgledao 1. ep. 5 sezone Peaky Blinders. Crni utorak ( slom njujorske berze 1929 god. ). :)

Furiozan pocetak, odlican ritam, muzika jos bolja. Kada sam cuo The Wizard od Black Sabbath dodatno sam pojacao vol. na TV-u. :jump:

Danas je emitovana ep.2 na BBC, upravo trazim po "radnjama", pa cu pogledati ( ako ima, sigurno ima i eng titl ), ali je nema jos. 

Netflix platforma jos nije za Srb izbacila. 

  Reveal hidden contents

Citam da cer se licno Ozzy pojaviti u ovoj 5. sezoni Peaky-ja. :thumbsup:

 

budi malo strpljiv sa ep2... tek je veceras na bbc one...

Untitled.thumb.jpg.b8999d698a27507ea5eccb2415042b61.jpg

ocekuj torrent oko 23h na rarbg.. tad ce i titl :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U jednom dahu odgledah i drugu ep. Peaky Blinders-a. Jaaaaaako. :thumbsup:

Definitivno se dosta u ovoj 5. sezoni razmisljalo o muzici sto je postalo standard za ove nove TV serije jos od True Detective S1, a sto je kulminiralo sa Twin Peaks sezona 3 ( samo se setite Trent Reznora i NIN-a na onoj maloj pozornici u Roadhouse-u ). :worship:

Ovu drugu epizodu IMO je obelezila numera koji izvodi Anna Calvi - Rider to the Sea 

Telecaster u "akciji ". :wub:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odgledah kasno sinoć i prvu epizodu 5. sezone The Affair.

Ne znam zašto to uopšte više gledam posle 1. sezone koja je bila zaista vrhunska, a naročito posle eliminacije glavnog ženskog lika od strane producenata i ostalih u seriji ( kraj 4. sezone ). 

Naime, kada se Ruth Wilson, sjajna UK glumica ( znamo je iz Luther-a , u seriji igra Allison ) javno pobunila za visinu honorara i značajnu disproporciju njene cifre u odnosu na honorar glavnog muškog lika u seriji ( Dominic West kao Noah ), producentska mašinerija se fino i elegantno rešila Ruth koja je praktično nosila komplet ovu seriju.

Što se tiče Dominic W. ( serija The Wire ), meni je daleko bolji u seriji Joshua Jackson ( Cole ) koga znamo iz serije Fringe.

Kako bilo da bilo,  nastavljam da gledam ovu poslednju, finalnu 5. sezonu po difoltu, ne očekujem ništa posebno, a ova prva epizoda je povremeno bila smaračina.

Čak i radi pravljenja nekakve ravnoteže ubacivanje u ovu sezonu Anna Paquin ( znamo je iz True Blood ) mislim da neće biti ni do skočnog zgloba Rut Vilson.

ruth.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Odmah po povratku sa god. odmora aka jutros, odgledao 2., 3. i 4. ep., 5 sezona, Peaky Blinders-a. :)

Odlicno, dobra prica koji vozi od prve ep. koja nije bila samo puko evociranje na prethodnu sezonu tj. intro ep., vec je bila odmah "u glavu". 

Nego, nema mi ga jos da se pojavi Ozzy . . . :crazyrocker:

 

:jump:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...