Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Proslog petka iskopam komplet lepinju dok sam raskupusavao regal do vrata u media sobi, sve sezone, sve epizode. Rekoh sebi, ajd da bacim pogled...

 

Ma, ovo je super, ovo treba uvrstiti u obavezni školski program, ovo treba oročiti u banci, ovo treba svima nama, treba nam! 51blFT9643L.jpg.f5c8a9ea30d0b6669e3c59958f79eef7.jpg

 

The Larch.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Posle skoro pa jednomesecnog samoinicijativnog samoban-a, provociran na drugoj temi, evo me ovde, gde mi je i mesto uz moju omiljenu temu " Trenutno na gramofonu ".

Elem, da sa malom zadrskom odgovorim @shonne-u, a vezano za Big Little Lies. :)

Nakon zavrsetka 2. sezone se namece pitanje - a zasto je sve ovo trebalo ?

1. sezona - skoro pa epska, definitivno ostaje u vezbankama, danas-sutra u udzbenicima o tv serijalima, dakle : visoka ocena. Za pamcenje.

2. sezona - da se sto pre zaboravi. Ona potvrdjuje samo pravilo da je najbitnija gledanost, piplmetar, ostali qrtzipalci vezani da se samo uzmu pare, bez da se isporuci neka umetnicka vrednost, ono bar nekakva emocija, nesto sto ce ostato upamceno kao 1.S.

Zakljucak : ko nije gledao 2. sezonu i ne mora.

 

Moji trenutni favoriti, serije koje "debelo" pratim : Euphoria, The Loudest Voice, Jett . . . sve i vise nego dooobro . . . ma, odlicno. :D

Stay Tuned.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

II sa serije. Da zavrsim uredjaje koje poceo, cekam Geralta... Iskreno se nadam da nece razocaraju. Delove cd project sam po nekoliko puta prelazio, price su bile sjajne.

Ono sto sam citao nece da ima veze sa njima, vise vezano za knjige, koje naravno nisam citao, pa neka bude iznenadjenje [emoji3]

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

ja odgledao uskrsnuće i šapati...odlične serije...ne volim serije, ali sam se navukao na ove jednosezonske-dvosezonske...za više nemam strpljenja

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...