Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Iskoristi uz Billions i da odgledas Gentleman Jack ( još uvek traje ), Years and Years ( takođe, još traje, ima 3 ep. ) i pod obavezno ako već nisi ogledao Snowfall ( ima dve sezone ).
https://www.hbo.rs/series/belo
To onako kao starter. Ima na HBOGO još dosta toga. :jump:
Doc, poceo Big little lies... Kazu da je odlican [emoji3]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 6/13/2019 at 11:48 AM, Woland said:

gledao prvu epizodu, nisam nešto ushićen, ali daću im šansu

doooobra!!

evo isto vece odgledah vec 4-5 ( koja li je , nemam pojma , sd cu nastavim do kraja) i mogu reci da polako sve leze na mesto i stepen odusevljenja raste

prva jeste ..... onakoooooooo ........ ali kasnije skontas da je apsolutno u kontextu bas kako treba

 

jedino me brine kako cu se osecam posle 6. - znam da nema vise (nisu nastavili seriju idioti) , samo se nadam da ce bar nesto od nekog raspleta da bude

 

msm  ,posle ovoga mogu samo onaj movie da gledam ( sa Donaldom) , pa men who stare at goats , pa battleship galactica ..... a onda da citam Orson Scott Card-a

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, Zen Mod said:

doooobra!!

evo isto vece odgledah vec 4-5 ( koja li je , nemam pojma , sd cu nastavim do kraja) i mogu reci da polako sve leze na mesto i stepen odusevljenja raste

prva jeste ..... onakoooooooo ........ ali kasnije skontas da je apsolutno u kontextu bas kako treba

 

jedino me brine kako cu se osecam posle 6. - znam da nema vise (nisu nastavili seriju idioti) , samo se nadam da ce bar nesto od nekog raspleta da bude

 

msm  ,posle ovoga mogu samo onaj movie da gledam ( sa Donaldom) , pa men who stare at goats , pa battleship galactica ..... a onda da citam Orson Scott Card-a

Pa nishta,ondak ja da pravim lanpashe.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posle izuzetno slabe prve epizode 2. sezone Big Little Lies odgledah danas drugu epizodu koja je na nivou prve sezone. 

Uhhhhhh . . .  dobro je. Laknulo mi. :)

Lora Dern prosto zakucava u obe ep. ove sezone, Vinterspunka je standardno odlicna, Kidmenka onako ispeglana u licu mi nadrealna, ali se vidi to iskustvo u doziranju glume, Sajlejn Vudli mi nekako stegnuta, uostalom kao i Zoi Kravic.

Ovo ubacivanje babe Meril Strip koja me generalno iritira glumatanjem po meni samo korak unazad.

Svi klinci generalno odlicni. :thumbsup:

Naravno, ono sto je i u ovoj sezoni najbolje je - muzika. :dance2:

Praticu ( naravno bez navijanja vekerice u ponedeljak pre zore kao za GOT, ali vec u toku popodneva/veceri - DA ).

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posle izuzetno slabe prve epizode 2. sezone Big Little Lies odgledah danas drugu epizodu koja je na nivou prve sezone. 
Uhhhhhh . . .  dobro je. Laknulo mi. [emoji4]
Lora Dern prosto zakucava u obe ep. ove sezone, Vinterspunka je standardno odlicna, Kidmenka onako ispeglana u licu mi nadrealna, ali se vidi to iskustvo u doziranju glume, Sajlejn Vudli mi nekako stegnuta, uostalom kao i Zoi Kravic.
Ovo ubacivanje babe Meril Strip koja me generalno iritira glumatanjem po meni samo korak unazad.
Svi klinci generalno odlicni. [emoji106]
Naravno, ono sto je i u ovoj sezoni najbolje je - muzika. :dance2:
Praticu ( naravno bez navijanja vekerice u ponedeljak pre zore kao za GOT, ali vec u toku popodneva/veceri - DA ).
[/url]  
Kada gledam ovu seriju, dobra je stvarno...ali uvek imam neki prezir. Razmazene zene u bogatom kraju. Odlicna druga epizoda, polako sve dolazi na naplatu [emoji16]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@shonne

Naravno da se gleda. :)

Komplikovano je bilo u prvoj sezoni, ali svako ko je napravio genealosko stablo likova u seriji, pratio, sada moze nesmetano nastaviti sa drugom sezonom.

Za razliku od jenkijevskih tv serija, gde svaka prva epizoda nove sezone bude nekakva kompilacija kljucnih scena tj. hajlajta iz prethodne sezone ( npr, Big Little Lies ), ovde ga Svabe odmah "tuku u glavu". :jump:

Prakticno nastavljaju tamo gde su stali u poslednjoj epizodi prve sezone. 

Spoiler

Hint - Noah. Misteriozni svestenik iz I sezone 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...