Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

GOT je mrtav, živeo Černobil ;) U novohajpovanoj HBO seriji Rusija je sva u sivim ili smeđim tonovima, zelenila nema, nebo je tmurno. Svi su glupi ili pokvareni ili su dupelisci ili tupavo gledaju u prazno. Nisam rusofil ali zaj*** više sa tom ikonografijom i stereotipima. Poštovanje hrabrom ruskom narodu i junacima koji su spasli svet, a HBO-u šipak, hejt i odjava.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Upravo zbog slutnji da je ovako uradjeno, jos uvek nisam u stanju da pocnem sa Cernobil serijalom. :huh:

Najverovatnije cu kada se zavrsi izbidzovati u jednom dahu. Msm da je to najbolje tako.

Ja sam pre 2 dana zavrsio sa bindzovanjem kultnog TV serijala Peaky Blinders ( ovo mi je drugi prolaz ) u iscekivanju 5. sezone.

https://www.imdb.com/title/tt2442560/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

Ko nije jos uvek pogledao, preporuka za dobru pricu, akciju, na prvom mestu odlicne UK glumce.

Atm ide bindz, takodje drugi prolaz, isto tako kultne italijanske TV serije Gomorrah. Trenutno se emituje 4. sezona, ali nije lose podsetiti se. Izuzetna serija o Kamori, napuljskoj mafiji. 

https://www.imdb.com/title/tt2049116/

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Auuuu.... Odgledao, što kaže Doktor, noćas u dahu. I pre sam se mnogo interesovao za ovaj fenomen, ovu najveću katastrofu čovečanstva (a da nije rat i da nije majka priroda), pa sam potkovan informacijama, te sam očekivao Hollywood type blockbuster, ali gospoda iz HBO su ga ovaj put razvalila. Realistično i bez histerije te uvode u stvarni horor, horor koji se zaista desio...... 

Sutra poslednja epizoda.

Ocena od mene: 11 od mogućih 10.

 

MV5BNTEyYmIzMDUtNWMwNC00Y2Q1LWIyZTgtMGY1YzUxOTAwYTAwXkEyXkFqcGdeQXVyMjIyMTc0ODQ@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...