Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Just now, shonne said:

Westworld III

Koje je to tek razočarenje sa drugom sezonom. 

Smaračina, ispod proseka. 

Nego, nešto su se ućutali sa drugom sezonom Taboo ? Da l' će biti ili su one neke mini vesti od prošle godine ipak bile samo trač ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koje je to tek razočarenje sa drugom sezonom. 
Smaračina, ispod proseka. 
Nego, nešto su se ućutali sa drugom sezonom Taboo ? Da l' će biti ili su one neke mini vesti od prošle godine ipak bile samo trač ?
Kazu da se radi na tome, pocetkom sledece godine da pocinje snimanje... Mozda da ocekujemo sredinom 2020...
Tom je previse zauzet, snima i Peaky Blinders,...filmove.
Ono sto mene isto raduje druga sezona one nemacke serije Dark...najavljena.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, shonne said:

Kazu da se radi na tome, pocetkom sledece godine da pocinje snimanje... Mozda da ocekujemo sredinom 2020...
Tom je previse zauzet, snima i Peaky Blinders,...filmove.
Ono sto mene isto raduje druga sezona one nemacke serije Dark...najavljena.

Kuku meni. Ko će da preživi 2. sezonu Dark-a. :)

U prvoj su smorili sa onim vremenskim gepovima, rupama, pa genealoškim stablom za medalju. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kuku meni. Ko će da preživi 2. sezonu Dark-a. [emoji4]
U prvoj su smorili sa onim vremenskim gepovima, rupama, pa genealoškim stablom za medalju. 
Izgleda da cemo neke odgovore na pitanja iz GOT traziti u novoj seriji...

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-7046757/amp/Naomi-Watts-springtime-chic-NYC-Game-Thrones-prequel-starts-filming-Belfast.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

tesko ce ih nadjemo, bar ne lek za frustracije koje svi evidentno imamo sa finalizacijom GOT

kratko i jasno - zbrzili su ga ..... nedostaje bar 3 epizode vremenski

no , ja sam pri zadnjoj trecini Blue Mars , a kad to procitam bice opet nesto drugo

serije su , ipak , od sekundarne vaznosti dok je knjiga i muzike

:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Zen Mod said:

 . . . 

serije su , ipak , od sekundarne vaznosti dok je knjiga i muzike

:)

Samo da dodam na ovo -  i PC/X-Box/PS4 igre. :jump:

Dodatno, meni TV serijefilmovi nisu od sekundarne važnosti. U istoj su ravni sa gore navedenim trijasom. :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zadnja got sezona je realno trebala da bude uradjena u dve sezone... a zasto nije sa postojecim marketingom i gledanoscu... ???  ova zadnja epizoda je potpuno banalni antiklimax.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dobar kraj i meni neočekivan

i dalje sam mišljenja da je bolje da se serija završila sa trećom epizodom, ali dobro je i ovako

nedostajaće mi...sad čekam gospodara prstena

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

GOT, 6. ep., poslednja u serijalu.
Jadno, klasična kupovina minuta bespotrebno dugim scenama koje nisu ni malo efektne.
Sam scenario tragično loš, sve u svemu neslavan kraj.
Ovo je nešto kao u sportu pa imate tragičara meča. To su upravo ova dva nesrtetnika koji su pisali scenario za ovu poslednju sezonu.
Greota. [emoji20]
Kazu da ce i Martinova knjiga ovako da se zavrsi, stim sto ce da bude detaljnije. On je trazio da serija traje 10 sezona... Sa druge strane ovi likovi umislili da mogu ili zbrzali da rade novi projekat koji su dobili a zove se Star wars [emoji3]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, shonne said:

Doc, Chernobyl ima 9.6 ocenu na imdb... Ceka te dobro uzivanje. Ponedeljak bila 3 epizoda, jos 2 do kraja...

Imam to na HBO Go, ali nekako ne mogu da skupim snagu da pocnem gledati. Citao sam dosta komentara po forumima da je potresno, teskoba . . . 

Ja trenutno gledam na HBO Go , Gentleman Jack , odgledao 5 ep., cekam 6. ep. 

Nego, moj favorit, najvece otkrovenje sada posle GOT-a - Years and Years. BBC One & HBO.

Bliska buducnost - jedna porodica u Mancesteru, tri generacije, izbeglice iz Ukrajine, drugi Trampov mandat, trgovinski rat sa Kinom koji se zavrsava bacanjem nuklearne bombe na jedno kinesko ostrvo . . . . prva postava UK glumaca iz pozorista i BBC TV serija i filmova na celu sa Emom Tomson . . . . dovoljno za pocetak da se pogleda 1 ep. ( izasla je i 2. )

https://www.imdb.com/title/tt8694364/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...