Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Sto pobogu [mention=103]shonne[/mention] kvotova i otvori spojler ? [emoji33]
Moderacijo, reaguj ! :jump:
Preko tapatalk nema toga, sorry... Jedino se ne vide Sirove slike kad uploada, sve ostale je bar meni vidljivo na ovaj nacin. Sorry jos jednom [emoji3]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

GOT, 6. ep., poslednja u serijalu.

Jadno, klasična kupovina minuta bespotrebno dugim scenama koje nisu ni malo efektne.

Sam scenario tragično loš, sve u svemu neslavan kraj.

Ovo je nešto kao u sportu pa imate tragičara meča. To su upravo ova dva nesrtetnika koji su pisali scenario za ovu poslednju sezonu.

Greota. :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, shonne said:

Spanski zavrsetak... Plus ovde ima zmajevi emoji3.png

Da je bar španski. Najtačniji termin je diletantnski završetak.

Sada čekamo Martina da vidimo kakva će biti njegova verzija kraja.

Spoiler

Ova glupost sa demokratskim većem, pa neutralnošću Severa ( nešto kao Švajcarska ), da bi Sansa gore dominirala u Vinterfelu, pa Bran koji je pre metar i po dana zatvorio kladionice da će on biti novi kralj 6 kraljevstava ( nema više 7, jerbo se Sansa sa Severnjacima separartisala, Bron kao ministar finansija :rofl:, Davos kao diplomata do yaya, itd, itd. . .  ). Jadno.

Nego, evo jedne fine comic sličice vezane za ep. 5 kada je stradao KL.

Tormund i Jezovuk na Severu u isto vreme kada je Drogon pržio po gradu.

torm.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da je bar španski. Najtačniji termin je diletantnski završetak.
Sada čekamo Martina da vidimo kakva će biti njegova verzija kraja.
Spoiler Ova glupost sa demokratskim većem, pa neutralnošću Severa ( nešto kao Švajcarska ), da bi Sansa gore dominirala u Vinterfelu, pa Bran koji je pre metar i po dana zatvorio kladionice da će on biti novi kralj 6 kraljevstava ( nema više 7, jerbo se Sansa sa Severnjacima separartisala, Bron kao ministar finansija :rofl:, Davos kao diplomata do yaya, itd, itd. . .  ). Jadno.
Nego, evo jedne fine comic sličice vezane za ep. 5 kada je stradao KL.
Tormund i Jezovuk na Severu u isto vreme kada je Drogon pržio po gradu.
torm.jpg.d5df3f9b1b043f08acf4577bc469a097.jpg
Serija se definitivno zavrsila sa 3 epizodom, sve ostalo je mucenje. Dragon ispade najinteligentniji od svih [emoji3]
Doc, jesi li video ovo...
https://mobile.twitter.com/bethisloco/status/1130341245170020353?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1130341245170020353&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.dedamilorad.com%2Fgame-of-thrones-igra-prestola-poslednja-epizoda-kraj-finale%2F
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, shonne said:

Nisam video, ali ne bi me začudilo i da je ona Starbucks papirna čaša, i ova voda ( ima neki žuti detalj, moguće neka od njihovih hajpovanih ) reklamni trik.

Ko zna, moguće je da su i Starbucks i ovi iz ove firme što flašira i prodaje ovu vodu fino platili GOT-u, jer od ovoga, priznaćeš, bolje reklame trenutno nema. :)

Kako bilo da bilo, ja i dalje stojim iza tvrdnje da je TV serija GOT pomerila granice po više parametara i da će se ovaj fenomen u bliskoj budućnosti izučavati na umetničkim akademijama, školama i faxovima za marketing, IT, kao i odsecima za sociologiju, psihologiju, da ne govorim o sektoru za epsku fantastiku. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sada kada je ceo serijal završen, mogu reći i da ta 3. ep. ima puno gluposti u narativu.

Sa druge strane, potpuno se slažem sa tobom da je atmosfera tih skoro 90 min. bila vrhunska.

Dosta novca je potrošeno na CGI, umesto da se bolje izbrusi scenario, pa detaljnija priprema uz konsultacije vezane za taktičko strateške elemente same borbe.

Ono što najviše smeta je da je ta pretnja od Noćnog Kralja i noćnih hodača koja je provejavala kroz sve prethodne sezone završila tako iznenadno, i ono što je neoprostivo pre kleša u KL.

Bilo je tu mnogo boljih rešenja, složićeš se ili ne, ali sada je završeno. Kraj.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mislim da ste razmazeni i ocekujete previse ......

sto rece Edi Marfi u Kolo Srece - Jebo te , kad sam bio mali morao sam da prdim za ovo!!!!

dakle , kad je ZM bio mali , morao je da cita Mač Šanare , i da uključi mozak , a ne da mu sve bude servirano na izvolte ......

prema tome , sve je to dobro ......

a da , sto rece John Cleese - A sta fali poljupcu (za pocetak) ?

 

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...