Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Ala se razbacujete sa ti downlodovi, kad smete jbg. Mi ovdenak to nesmemo da radimo, zabranjeteo. Osuđeni smo na stream sa priratskijeh sitova.

Ali zato, ja imao priliku uživo da slikam jednog od dva preživela zmaja :happy64: i znate šta, ne smrdi mu iz usta :sarcastic_hand:

 

58689467_612303312577009_6672147401307848704_n.jpg

59301189_394532457809868_3380868689132781568_n.jpg

54517555_253312978946322_6314241913901809664_n.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

5 hours ago, D i g i t a L said:

Ima li zhivik Lepteyebo ?

GOT - 8 sezona, epizoda 3 je nesto sto se obeleziti generalno TV serijale kao medijski fenomen.

Danas necu napisati ni jedan spoiler, zato sto vidim da i na nasem forumu ima clanova koji prate, gledaju, kao i nas par hard core fanova. :BeerMugCheers:

Samo jedan podatak - strategijsko-takticki elementi nece razocarati ni najvece kriticare. Msm, bice tu po obicaju raznoraznih polemika, palamoodjenja, ali daleko je to od nekakvog dunsteraja i prosecnosti. 

Masovne scene borbi podizu adrenalin gledaocima. Borbe prsa u prsa takodje. Nekoliko klasicnih horror scena sa faktorima iznanadjenja kada prosto poskocite iz fotelje.

Zavrsni twist je do yaya. :worship:

Govoreci u saveremenom slengu u jednoj reci - epski ! 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Doktor said:

 

GOT - 8 sezona, epizoda 3 je nesto sto se obeleziti generalno TV serijale kao medijski fenomen.

Danas necu napisati ni jedan spoiler, zato sto vidim da i na nasem forumu ima clanova koji prate, gledaju, kao i nas par hard core fanova. :BeerMugCheers:

Samo jedan podatak - strategijsko-takticki elementi nece razocarati ni najvece kriticare. Msm, bice tu po obicaju raznoraznih polemika, palamoodjenja, ali daleko je to od nekakvog dunsteraja i prosecnosti. 

Masovne scene borbi podizu adrenalin gledaocima. Borbe prsa u prsa takodje. Nekoliko klasicnih horror scena sa faktorima iznanadjenja kada prosto poskocite iz fotelje.

Zavrsni twist je do yaya. :worship:

Govoreci u saveremenom slengu u jednoj reci - epski ! 

Doktore, ti si bese kardiolog? Da li mogu jedan krevet kod tebe da rezervisem od sad pa do kraja sezone, dok se ne zavrsi... :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

33 minutes ago, shonne said:

Doktore, ti si bese kardiolog? Da li mogu jedan krevet kod tebe da rezervisem od sad pa do kraja sezone, dok se ne zavrsi... :D

Internista sa kardioloskim vestinama tacnije.

Naravno. Upravo ti je rezervisan krevet komada 1. :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hehe

zabavna epizoda do koske

da sam iznenadjen nisam , ono-  u fazonu go with the flow , pa te ne moze iznenaditi nista

glede obrta , epic ...... nije to dzabe pripremano od polovine serije

moram samo jos jednom da pogledam zavrsnicu da prebrojim ko je sve preziveo

edit - svaka im cast sto su odlucili da noc stvarno bude noc i za gledaoca  , pola scena moras ili da vracas i becis se ili da zamisljas sta se to stvarno vidi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

treća epizoda igre prestola...ne znam šta reći, jer ja sam ostao bez teksta

ovo je bilo brutalno, domaći zadatak koji filmadžije neće rešiti narednih 20 godina...sat i po potpunog ludila

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Doktor said:

Proslo je 12 h od premijere.

Za pocetak,  reakcije iz Burlington bara. :)

Spoiler alert !

 

citam neke komentare na net, tako jedno zensko vice... "normalne zene placu na ljubavne filmove a ja na GOT"  :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

28 minutes ago, crni. said:

.....domaći zadatak koji filmadžije neće rešiti narednih 20 godina...

vala crni ...... nije da cutis nesto inace , ali stvarno nekad imas odvala

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A sada nestro sasvim drugacije : pre nekih meseca dana sam pisao o aktuelnim domacim TV serijama Pet i Drzavni sluzbenik.

Obe pilot (prve) epizode su obecavale, cak sta vise. Medjutim, vec od druge epizode pa sve do ove poslednje u subotu, u oba serijala je doslo do potpunog raspada sistema. Dakle, debelo ispod proseka na svim nivoima.

Rastrzano, nepovezano, nerealno, neoriginalno, puno nelogicnosti, oscilacije u glumi, skoro pa negledljivo.

Greota.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, Woland said:

..

 

 Check out @_Dismaland’s Tweet:

 

jbt emoji54.png

 

 

 

Mislim da je montaza i da je na ekranu originalno bila neka utakmica. Cak se i vidi malo kako mrdne ekran u nekom momentu. A gledajuci publiku i reakcije, neki se prvo hvataju za glavu, kanda je neka gol sansa, a onda radovanje. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, shonne said:

@Doktor svi mi se nekako cine jasni u GOT, ali nikako da provalim, ukapiram Brana... ima li neka teorija?

Trooki gavran. :)

Ova sveza analiza u NYT-u ce ti dosta toga pomoci da skapiras "Trooke", spec. Brana.

https://www.nytimes.com/2019/04/29/arts/television/bran-night-king.html

Ocigledna je veza Starkovih sa Nocnim Kraljem, tako da je i to nekakav pocetak za analizu Brana.

Sada posle 2 dana mi malo greota sto pogibija NK-a od Ajre i kraj pretnje od "hodaca" ipak nije bilo superfinale, vec ce biti sa Sersei i onim kranje antipaticnim tipom sa Gvozenih ostrva aka ujom od Teona i Jare ( tipujem da ce njemu licno upravo Jara odseci yaya :rofl: ).

Pitanje za tebe - da li ti mislis da se rasplamsava ljubav izmedju Sanse i Tiriona ili to ova mala radi proracunatno da ga okrene protiv Deneris ? Meni je ona sa onim blagotelecim pogledom veoma sumnjiva i tipujem da je opasni spletkaros. :)

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, Doktor said:

Trooki gavran. :)

Ova sveza analiza u NYT-u ce ti dosta toga pomoci da skapiras "Trooke", spec. Brana.

https://www.nytimes.com/2019/04/29/arts/television/bran-night-king.html

Ocigledna je veza Starkovih sa Nocnim Kraljem, tako da je i to nekakav pocetak za analizu Brana.

Sada posle 2 dana mi malo greota sto pogibija NK-a od Ajre i kraj pretnje od "hodaca" ipak nije bilo superfinale, vec ce biti sa Sersei i onim kranje antipaticnim tipom sa Gvozenih ostrva aka ujom od Teona i Jare ( tipujem da ce njemu licno upravo Jara odseci yaya :rofl: ).

Pitanje za tebe - da li ti mislis da se rasplamsava ljubav izmedju Sanse i Tiriona ili to ova mala radi proracunatno da ga okrene protiv Deneris ? Meni je ona sa onim blagotelecim pogledom veoma sumnjiva i tipujem da je opasni spletkaros. :)

 

 

vidi ovo:

https://www.yahoo.com/lifestyle/game-thrones-fans-convinced-bran-105900361.html?fbclid=IwAR1uNwxcqou7aeevxHf62R5Yk6p4dloye5zJlafbeA9zFpnVwC0jQxfcK5g

Sansa spletkaros... prvo zensko je, drugo sta je sve prosla, razne torture i "igrice", trece nema nijednu osobinu za borbu... sta moze drugo da razvije?

Meni je u trecoj epizodi mnogo zao Dzore... Deneris ga je tako lako namestala da ga mrtvi seckaju, samo da sacuva svoje d... Na kraju i kao kukala. Lik koji je SVE dao za nju, pa sad vidi kolika je ona spletkarosica, samo da dodje do trona... ona i Sansa, isto...bice pohlepe u zadnje 3

Volim ovu seriju, u trecoj epizodi  doziveli neki vrhunac, a jos se prica, i ima jos 3 epizode.

I da ne zaboravim, treca epizoda, tri puta sam je gledao, ne samo zbog efekte, borbe... odlicna gluma i svi imaju karaktere, svako svoj. Odlicno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hmmmmm . . . ovo za Brana ? 

Mogu samo da dodam da je dosta toga u problemu kako objasniti, kako sada povezati, zakrpiti evidentne "rupe" vezane za same aktere, dogadjanje etc., od kada je serija presisala Martinova pisanija. :)

Kome pricas za Baja Dzoru. Pa ja sam, cini mi se napisao moje favorite likove.

Tu su Berik, Baja Dzora i Pseto. Za sve ostale, suzu ne bi' pustio da majkaju. Onda ti jasno koliko sam i ja onu noc premijere bio potresen.  

Neko prokletsvo je udarilo na Mormonte. Em su siromasni, zive u teskim uslovima, ali su vrhunski ratnici, odani, ljudi od poverenja. Eto, po forumima piskaraju mnogi kako ih nervira ona mala Mormontkinja. Pogibe i ona. Epski.

A seti se samo komandanta Nocne straze, Jeora, legende. :worship:

Jbga, ode mi i Lord Berik koji i kao epizodni lik. je dao pecat serijalu. 

Tako da sam ja izgubio od 3, 2 najdraza lika.

Ostade mi jos samo Pseto i bio bih vidno razocaran da on ne pretekne do samog kraja serije. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da ne bih ponovo gledao, ajde da mi neko rastumači kako je mala starkova stigla do kralja da ga utepa...da li je bran upravljao njome ili je preuzela nečije lice kao što je i trenirana pola života?

btw, muzika jezivo dobra

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...