Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

4 hours ago, Doktor said:

Manje od 11 h do pocetka . . .  pocelo odbrojavanje . . . :jump:

 

ja danas dobro spavao, ustao, rucak sa porodicom tako da sam na RARBG u 3am... kad odgledam pisem ovde ko je sve... :D

1 hour ago, Woland said:

OK je za sada, može da se gleda

uzivaj, tek si na pocetku :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, shonne said:

ja danas dobro spavao, ustao, rucak sa porodicom tako da sam na RARBG u 3am... kad odgledam pisem ovde ko je sve... :D

. . .

Ne zaboravi da ova epizoda traje 90 min, sto znaci da ce biti gotova oko 04:30. Dok to RARBG pripremi, jos jedno sat-dva.

Ja navio alarm na 02:50. 

Atm cepam Gwent : Card Game na PS4, pa ako zakuntam do GOT-a nece biti kix-a. :)

Sto se tice pisanja, je necu spojlovati u toku dana. Mislim da je sasvim OK da bude dan tisine aka narednih 24 h od zavrsetka epizode, pa onda slobodno mogu spojleri, oplakivanja, lamenti, strateski komentari, etc. :BeerMugCheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

23 minutes ago, Zen Mod said:

ja odo sad gledam avengere

sutra vece got natenane

. . . 

Idem to sutra da odgledam sa lepsom polovinom u Cine Grand Capitol-u. :)

http://cinegrand-mcf.rs/osvetnici-kraj-igre

@Zen Mod - strpi se sa spojlerima vezanim za End Game. Nemoj biti kao Mikan, plz. :roll1:

22 minutes ago, shonne said:

...ali epizoda bas trazi paznju :) uzivaj Doktore...

Predvidjanja po net-u govore o epskoj borbi koja do sada nije vidjena. Videcemo.

Najvise se generalno pise o mogucem upadu "na kvarno" nocnih hodaca u kriptu, te da ce tu biti gadnog fajta, sa raznim varijacijama od toga da se rezurektuju Starkovi, pa sve do pogibije Sema, cak mozda i Ajre ( onih par sec. u trejleru kada sumanuto, vidno zadihana, trci po hodnicima kripte ). 

Mene najvise brine da se nije ekipa scenarista i producentata odlucila da pogubi Dzejmija Lanistera u ovoj jutarnjoj epizodi, to bilo zaista surovo, jer mnogi on nas ocekuju da ce on sestri licno presuditi u nekoj od sledecih epizoda, mozda cak i finalnoj.

Dragi @shonne, sa zeljom da rarbg brzometno odradi posao i pogledas i ti sto pre ep. i uzivas takodje. :BeerMugCheers:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja sad skontao da imam za dz do oktobra HBO+ ( pa ma sta to znacilo ) u okviru mog Box pojmanemamkoji kod mts

e a tacno me mrzi da ukljucim opciju ....... ko ce se setiti da je iskljuci u oktobru , da ne bih placao bzvze

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...