Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

2 minutes ago, shonne said:

U zadnje vreme sam toliko citao teorija kako ce serija da se zavrsi da sam sad sve zbunjen. Prosli put su izbacili neku sliku i rekose svi sa desna ce da budu mrtvi emoji23.png WTF...
Pocinje doktore u nedelju pa ce da vidimo emoji3.png

Skoro pa svi ce da zaginu.

Meni bitno samo da Dzora, Klegan i Berik nekako izvuku zive glave, za sve ostale mi manje bitno.

Ocigledno je da mi ljubimica Sersei nece docekati zadnju klapu finalne sezone. Na zalost. :(

A da, kako za sada stoje stvari po net-u, Tarli ce da pretekne. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imo bi ja da kazem na to nesto , ali bi bilo protiv pravila foruma (ne dirati u politiku , nacije, rodnu ravnopravnost)

:smesna:

ene , nece da se ozene , bio bi to incest ..... mada kod te familije to bese normalna stvar

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Doktore, cekao ja to nocas, gledao jutros u 5 [emoji16]
Prva epizoda 8 serijala, kao da sam gledao prvu epizodu 1 serijala... I onaj klinac sto docekuje vojsku, kao Ajra u prvoj sezoni Lanistere. Sa neke strane se tako nesto i ocekivalo, polako se 'kuva' do raspleta [emoji3]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Druga epizoda 8. i finalne sezone GOT-a je 'ladno mogla samo da se nasloni/nastavi na onu prvu.

Medjutim, sjajno uradjena, puna emocija, sentimenta, ponovnih susreta, sedenja nekadasnjih ljutih neprijatelja uz kamin i vino. :)

Necu vise, odgledajte. Ja cu ovo gledati u integralu za praznike ep.1 & 2. Preporuka.

Hajlajt je muzicka numera koja ce sigurno obeleziti ovu poslednju sezonu.

:thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Druga epizoda 8. i finalne sezone GOT-a je 'ladno mogla samo da se nasloni/nastavi na onu prvu.
Medjutim, sjajno uradjena, puna emocija, sentimenta, ponovnih susreta, sedenja nekadasnjih ljutih neprijatelja uz kamin i vino. [emoji4]
Necu vise, odgledajte. Ja cu ovo gledati u integralu za praznike ep.1 & 2. Preporuka.
Hajlajt je muzicka numera koja ce sigurno obeleziti ovu poslednju sezonu.
[emoji106]
Doktore jesi li citao za onu teoriju da je Night King zapravo dosao po Dzejmija Lanistera?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, shonne said:

Doktore jesi li citao za onu teoriju da je Night King zapravo dosao po Dzejmija Lanistera?

Nisam. Moguće je da dolazi zbog njega jer kolaju priče po net-u da je NK neki od taragijanskih kraljeva ?

Isto što je bila čitava furtutma zbog onog kolaža delova šaka i stopala na zidu na kraju prve epizode na šta podseća sa onim malim raskomadanim i razapetim nesretnikom unutar tog krvavog kolaža.

Moj utisak nakon ove druge ep. je da će jedan od mojih ljubimaca, Bata Džora zaginuti u sledežoj epizodi. Praktično se opraštao od pola ekipe kao da se više neće nikada videti ( možda u Valhali ? :) ).

I ovo sa Brijen mi je takođe vrlo sumljivo da li će i ona preteći bitku sa hodačima koja predstoji.

Sivi Crv je već viđen kako ga komadaju Noćni. Dakle, tipujem da je gotov i on.

Ima tu još ozbiljnih kandidata da se oproste od serije, ali otom potom.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam. Moguće je da dolazi zbog njega jer kolaju priče po net-u da je NK neki od taragijanskih kraljeva ?
Isto što je bila čitava furtutma zbog onog kolaža delova šaka i stopala na zidu na kraju prve epizode na šta podseća sa onim malim raskomadanim i razapetim nesretnikom unutar tog krvavog kolaža.
Moj utisak nakon ove druge ep. je da će jedan od mojih ljubimaca, Bata Džora zaginuti u sledežoj epizodi. Praktično se opraštao od pola ekipe kao da se više neće nikada videti ( možda u Valhali ? [emoji4] ).
I ovo sa Brijen mi je takođe vrlo sumljivo da li će i ona preteći bitku sa hodačima koja predstoji.
Sivi Crv je već viđen kako ga komadaju Noćni. Dakle, tipujem da je gotov i on.
Ima tu još ozbiljnih kandidata da se oproste od serije, ali otom potom.
 
Da, spominje se da je NK jedan od targ. Kraljeva,...
Zato je ova serija i dobra, prica se o svemu i svacemu [emoji3]
Videcemo...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad ste me ponukali da promislim, i dođe mi logično da će poslednja sezona da bude šokantntna do jaja, kako bi završili u velikom stilu a da ne upadnu u Fairy Tail. Znači izginuće većina glavnih likova u epskim scenama.

Očekujem da će kamera da briljira  ( mene to fascinira više neg  animacije), scena oko kamina je fantastična, svetlo, uglovi, ambijent. Portreti Sanse i Daenerys takođe. Fotografski ova sezona najbolje odrađena bar do sada. 

Negde pročitah da posle GOT više ništa neće biti isto (film i tv serije), slažem se.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...