Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

^

Svako svoj tempo i izbor ima.

IMO - ne navijam vekericu za TD3 kao što sam za Oštre predmete, ali gledam o'ma sutra kad' se vrnem s posla ( vratim epizodu ).

Nego, hajmo hint za jednu zaista dooobru englesku TV seriju koja trnutno ide na HBO-u ( ima je u celosti na HBO Go i ja to odbindžovao samo tako ).

Odgledah je u jednom dahu. Jes' da ima tu sličnosti sa kultnom US TV serijom koju je radio A. Sorkin. The Newsroom, ali . . . . i ovo je odlično. 

press.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, Doktor said:

Naravno. :)

Odbindzovano u celosti na Netflix-u.

Preziveti prvu ep., pa onda ide sve bolje i bolje ( hint/spojler - od 4. ep. krece ludl'o ).

Da li vredi pogledati ? Vredi. :thumbsup:

Natasa Lion ( fenomenalna u Orange Is The New Black ) odlicna.

:D

Untitled.thumb.jpg.0481e5840ae2e682eb02463e336bb060.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravno. [emoji4]
Odbindzovano u celosti na Netflix-u.
Preziveti prvu ep., pa onda ide sve bolje i bolje ( hint/spojler - od 4. ep. krece ludl'o ).
Da li vredi pogledati ? Vredi. [emoji106]
Natasa Lion ( fenomenalna u Orange Is The New Black ) odlicna.
Odlicna. Svidja mi se sto su epizode bile kratke... i da... Ona je sjajna [emoji3]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odgledao 7. ep. "Detektiva".

Ova epizoda je toliko odskocila od prethodnih 6 ( ukljucujuci cak i 1. ep. za koju po obicaju uloze najvise love, truda, znoja  . . . ).

Gledacu je ovako izolovano jos koji put. Vredi.

Hajlajt ove ep. je bilo davanje omaza prvoj sezoni TD , tj. dvojici detektiva iz Luizijane koji su eliminisali serijskog ubicu pedofila. 

No, dosta je bilo spojlovanja . . .  preporuka za 1. i narocito ovu 7. ep. TD3 ( ostala je jos 8., finalna ep. ).

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Naravno da ni ova 7. ep. nece moci izvuci celu seriju od nekog skorog oblivion-a. :)

Medjutim, ako si pogledao 1., a i 2. sezonu, ova 3. sezona se namece kao nesto sto se podrazumeva takodje odgledati.

Ne zaboravi da je tu ipak Mahersala (standardno dobar), kao i odlicni ( uvek )  Stiven Dorf.

Da se ne ponavljam za ovu 7. ep., ali upravo ona i zasluzuje da napravis napor, odgledas 6. koja je dosta staticna, sve do poslednje scene, kada se i najavilo da ce ova poslednja ep. od juce ujutro biti odlcna.

Caskamo opet posle 8. , poslednje ep. 

Stay tuned.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

meni je true detective odlicno legao.. Pretpostavilo se vec od druge epizode, sve kockice polako da se sloze na kraju. Jos nisam odgledao 7 epizodu... Sg cu, samo da popijem kafu :)

sto se tice drugih serija, Star trek discovery... prosto ali efikasno. Uzivam :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I  . . . .  @shonne, pa sta ovo bi sa TD 3 ?

Lemme, gimme some comment, plz. :)

Meni ova 8. ep. samo ono od 26:50  kada je Dorf uleteo u kafic i poshibao se sa bajkerima. :jump:

Msm, generalno, one prozivke glavonje bajkera i njegove punacke pratilje za sankom. Srry, svima za ovaj spoil, ali i nije kada bolje pogledam, tih par min. shorke se isplati gledati i vise puta.

2 x gledao ovu 8. ep. Cekam da @shonne prvi gookne, pa cu i ja neku dodati. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Serijal kakav je ovaj prati prva sezona koja je bila neverovatna. Tesko da se opet tako nesto odradi. Zato i omaz u 6 epizodi... Sa druge strane 3 sezona mene je lepo vozila, cekao sam svaki ponedeljak da odgledam novu epizodu. Lepo putovanje...
Cekam 4 sezonu, definitivno [emoji16]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...