Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

glede true detective

druga sezona mi nimalo nije manje kvalitetna od prve

sve mi se cini da po netu negativna pisanija bese prvenstveno od ljudi koji ne mogu da naprave razliku izmedju licnog afiniteta i kvalitativnog suda

u drugoj sezoni Vince Vaughn ...... msm , svakacas

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da. 

Osnovni problem je u tome sto su to Jenkiji stupidno nazvali True Detective Season 2.

Tu je i to poistovecivanje, trazenje slicnosti, razlika, a obzirom da to i nije bas kompatibilno, onda nastaje kurcshlus u glavama malih Amera. :)

Ako se apstrahuje sam naziv ove TV serije i gleda komotno, bez tih prefiksa i predrasuda, to je jedna sasvim dooobra serija. Maaaa, odlicna.

Za Vinsenta se slazem. Odlican glumac.

Ali i ovi mladjani su se tu naigrali i potom prosto "provalili", korektniji izraz, "eksplodirali", te poceli da igraju zapazene role kako u drugim TV serijalima, tako i filmovima.

Msm na Rejcel MekAdams i na Tejlor Kica.

IMO je MekFarel tu jos i najbledji, tj. covek prosto igra isto, a i uglavnom "glumata". 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rejcel je ...... Rejcel ... ono , nju bas volim da vidim

sto se KItscha tice , nemam zamerke (naprotiv) , jos od plopnutog John Carter-a

meni film strasno prijao , kome nije - odrasto je , sta mu ja mogu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zavrsena je 4. sezona The Affair ( pre nekih sat bila poslednja ep. br. 10, HBO ).

Izuzetna, za sve one koji cekaju kompletiranje, vreme je da se krene u bindzovanje. :)

Takodje, i za sve one, koji su strpljivo cekali i gledali epizodu po epizodu, sledi "bindz" u vidu "drugog prelaza". :jump:

Vredi.

The-Affair.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 minutes ago, Woland said:

^ vido.. malo mi falilo da ne gledam više :D

 

Š'o ?

Zbog audio sistema ili zbog hronične već pojave ( uradio slično i u Little Big Lies ) posustajanja u tempu, detaljima, ritmu, etc . . . ,  kako se bliži kraj sezone od strane režisera Žan Mark Valija ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Zen Mod said:

ja nisam osupnut, nimalo

:Viannen_loungelizard:

Ne mogu da napravim ovakav zaključak dok (konačno) ne provalim koje su mu zvučne kutije u sistemu ?

Bilo je u 4. ili 5. na tren samo, strpao ih u ćoškove ovog dela sobe gde mu je sistem, ali kontra ćoškovi . . .  tipujem na neki US brand zv. kutija. :jump:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, Doktor said:

Ne mogu da napravim ovakav zaključak dok (konačno) ne provalim koje su mu zvučne kutije u sistemu ?

Bilo je u 4. ili 5. na tren samo, strpao ih u ćoškove ovog dela sobe gde mu je sistem, ali kontra ćoškovi . . .  tipujem na neki US brand zv. kutija. :jump:

 

Quote

Update: Alan’s speaker system is even more tricked out than we thought! A Simaudio employee told Vulture that, in addition to everything else, Alan uses a Ultrasone — Tribute 7 headset ($3,000) and two Dynaudio C4 platinum speakers ($12,000 each)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...