Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Ovi "Oštri predmeti" me baš okupirali. :)

Možda i zbog onog polupanog mob. telefona koji se pojavljuje odma u prvoj epizodi i na njegovom skrinu Led Zeppelin "Kec" album ( juče u to ime pazarih još komada 1 od lokalnog dealer-a. Nemac, reizdanje 1970 g.).

Evo malo i pisanija o tome :

http://www.vulture.com/2018/07/sharp-objects-led-zeppelin-songs.html

:worship:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ene , kuj od vas imao  prilike da odgleda Najbolju Seriju o Džordžu, svih vremena ?

https://www.imdb.com/title/tt0098878/?ref_=nv_sr_1

nekad davno emitovala HRT , u nekim klizavim terminima .... ne znam da li sam uspeo da upratim 10-ak epizoda

 

prvi torrent koji se pojavio je bio napravljen od VHS snimaka TV emitovanja , skupljenih all around the world ..... neke epizode su bile sa spanskim , a neke cak i sa hrvatskim (hardcode, naravno) subtitlom (te, logicno , origin HRT)

kasnije se pojavili torrenti napravljeni od avnicnih izdanja sezona na DVD , sa jednim veliiiiikim zajebom - samo prva sezona je imala originalne soundtracks (vazan segment serije!) dok su sve ostale imale umestenu elevator music umesto originalnih

no , ko rano rani , rano i ide na spavanje ...... ali ja nisam od takvih pa sam uspeo da nabasam na flash-oviti torrent (kratko trajalo , ali taman!) , cela serija sa DVD-a , sa dual soundom - spanski i original engleski , sa originalnim soundtracks!!

skinuo , remux-ovao (izbacio spanske skalamerije ) , ubacio english subtitle i napravio mkv-ove ....... koliko znam , veoma retka stvar da bilo ko ima ..... mada - istini za volju , kako sam to iskompletirao nisam proveravao torrente posle

cak sam to i uplodovao svojevremeno na Demonoid , ali isti nije potrajao , a kad se vrnuo vise to nikad nje bilo isto

dakle , svasta se gledalo i gleda , ali je ovo definitivno Najbolja Serija o Džordžu , ikada .

 

evo, pogledah , ima na rarbg skinuto sa bluray , svaka sezona cak u par torrenta , moguce naci od 50-100GB po sezoni

mozda da skinem drugu , da vidim da li je original music :)

 

 

 

Northern Exposure.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, shonne said:

Dok cekamo Amy... Niko nije obratio paznju na ovu seriju?

Kako nije. :)

Odgledana prva, Pilot epizoda. 

Paaaa . . . .  hmmmmm . . .  Stiven King . . . Teri O King ( koji se, btw, odmah samoubije, pa nas sve ostavi u nedoumici zašto je uopšte participirao u ovoj TV seriji, ali zahvaljujući flešbekovima ga ima ), te Sisi Spejsek ( De Palmina "Keri" ) obećavaju da ce ovaj serijal biti i gledan i dobro ocenjen.

Lično ne volim tu vrstu "usporenog" horora, no, dajmo ovoj seriji fore, pa se čujemo, recimo negde na pola sezona. 

 

Btw, opet alarm u 02:50, pa ustajenje i gledanje 4. ep. "Oštrih predmeta". Maesteralno, isti nivo kao od prve ep.

Od muzike ovu epizodu je obeležila legenradna numera Doors-a Rider of the Storm ( i Heri Černi u ulozi Ejminog očuha, audiofila i orguljaša u lokalnoj crkvi, koji odvirava uvdone Manzarekove taktove u numeri ).

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, shonne said:

Doktore, na torrent ima jos 2...prvog mislim da je 4-ta emoji3.png

Znam. Vid'o odma' ja to. :)

Međutim, ima toliko toga, tako da, za sada, dovoljno ova prva epizoda, biće vremena.

Nego, da iskoristim priliku u ovom javljanju, još jedna odlična serija koju pratim in real time na HBO.

 

O medijskom mogulu u trećem životnom dobu . . . njegovoj porodici ( 3 sina & 1 kćer ) . . . druga supruga ( Francuskinja ) . . . članovi odbora . . . ostali članovi porodice . . . surovo . . . realno ( onako kako je kod Jenkija oduvek bilo ) . . . bez klasično pozitivnih karaktera, kao i sa druge strane bez full negativaca . . .

Ozbiljna preporuka.

Sezona još traje ( ostalo još par epizoda ) za one koji vole da bindžuju kada se završi serijal, pa svuku sve ep. sa net-a. :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako nije. [emoji4]
Odgledana prva, Pilot epizoda. 
Paaaa . . . .  hmmmmm . . .  Stiven King . . . Teri O King ( koji se, btw, odmah samoubije, pa nas sve ostavi u nedoumici zašto je uopšte participirao u ovoj TV seriji, ali zahvaljujući flešbekovima ga ima ), te Sisi Spejsek ( De Palmina "Keri" ) obećavaju da ce ovaj serijal biti i gledan i dobro ocenjen.
Lično ne volim tu vrstu "usporenog" horora, no, dajmo ovoj seriji fore, pa se čujemo, recimo negde na pola sezona. 
 
Btw, opet alarm u 02:50, pa ustajenje i gledanje 4. ep. "Oštrih predmeta". Maesteralno, isti nivo kao od prve ep.
Od muzike ovu epizodu je obeležila legenradna numera Doors-a Rider of the Storm ( i Heri Černi u ulozi Ejminog očuha, audiofila i orguljaša u lokalnoj crkvi, koji odvirava uvdone Manzarekove taktove u numeri ).
 
Atmosfera je sjajna u seriji. Zaboravili scenu u baru, pri kraju, sa STV [emoji57]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovaj Billions je toliko bolesno dobar... Prva sezona gotova. Zacarani trougao u ovoj sezoni me odusevio. Nije ova serija nesto bogata sa produkcijom, nije to neki veliki nivo, ali tematika, pitka... Sjajno [emoji847]
Sutra se nastavlja dalje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 8/4/2018 at 12:09 AM, Zen Mod said:

btw. odgledao sinoc 4-tu episodu Sharp Objects

definitivno serija za lagano ćeifenje

He, he . . .  ako ti je 4-ta merak za sefte, ova 5-ta će ti tek biti ono pravo. :)

Kao jednočinka, više pozorišna predstava, no jedna od epizoda ove sjajne sezone.

Sjajni Vil Čejs ( Neshville ) kao Bob Neš u svojoj "minijaturi", kao i u prethodnim epizodama. 

bob1.jpeg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...