Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

vid , nisam ni znao ......

jbte , citao knjigu ..... nadam se da je bar 50%, po bilo cemu, od knjige i valjace 

nego , uvek imam napor kad citam Simmonsa , jos od Šrajka naovamo

uzivam , al' teretno .....

 

edit: ce lepo sacekam da se zavrsi serija , pa onda odgledam

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

20 hours ago, shonne said:

Odgledao prve dve epizode pre par dana.

Prakticno prva UK postava glumaca ( Haris, Hins, Menzis . .  )

Povremeno se dobije utisak prave pozorisne predstave sto je kompliment i mogu to izvesti samo pravi majstori.

Ne bih da spojlujem, ali kao i sve iz AMC kuce je odlicno. :)

Jarred Harris briljira ( otkrio sam ga prakticno u TV seriji Mad Man gde je prosto razvalio ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, Zen Mod said:

. . .

gde god glumi Holly Hunter , loodilo zagarantovano

 

+1

Cist "pakao". :D

Ova serija se trenutno daje na HBO, pa pogledam tu i tamo.

Meni malo komplet smaracina ta prica, ideja, ali scene sa inkrimisanom Holi vredi gledati i na repeat. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Odgledao komplet hrvatsku TV seriju Novine  na Netflix-u.

Kuriozietet je da je ovo prva TV serija iz regiona koju je otkupio Netflix.

Naša Branka Katić ( Dijana Mitrović ) je vodeća uloga, ali čisto nomenklaturno ( nedovoljno razrađen lik, sa puno praznog hoda, pa čak i okvirno ukupne minutaže za tzv. glavnu rolu . . . ).

Iskusni i provereni Cro glumac Zijad Gračić ( Martin Vidov) standardno dobar.

Iz cele glumačke ekipe bih izdvojio dva glumca : Aleksandar Cvjetković ( Mario Kardum ) i Goran Marković ( Andrej Marinković ).

Mesto dešavanja - grad Rijeka, Hrvatska, poslednji nezavisni novinski list koji već na početku serije gubi taj svoj epitet.

Veoma dobra kamera, muzika odlična i definitivno "u moru" prosečnih i ispod prosečnih TV serija i TV filmova na Netflix-u ova TV serija zaslužuje svoje mesto.

 

Ova trenutna ocena na IMDb-u je defintivno preterana i prenaduvana, no uostalom kao i svi naslovi na IMBd-u će neminovno padati i doći na nekakvu vrednost.

http://www.imdb.com/title/tt5868220/

Sublimirano u par reči - tranzicija, gorko, alkoholizam, laži, tajne, osvete & obračuni.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, skrstic said:

Kakva 5 epizoda. Početak 3. Pitko. Ništa spektakularno. Lepa SF razbibriga.

Jbga, kaskas. :P

Cekas na gotovo, da ti prevedu "titlovi" ili "prijevodi". Nema se vremena za to ovde . . .  atm, ide 6. epka. 

Laganooooo . . . . Netflix direkt, samo "pojacano" sa English subtitles. Ono cisto orijentacije radi. :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, Doktor said:

Jbga, kaskas. :P

Cekas na gotovo, da ti prevedu "titlovi" ili "prijevodi". Nema se vremena za to ovde . . .  atm, ide 6. epka. 

Laganooooo . . . . Netflix direkt, samo "pojacano" sa English subtitles. Ono cisto orijentacije radi. :)

 

Izbegavam da se nerviram sa našim prevodima. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Sve epizode vec ima da se skinu. Ne znam kako ali se pojavljivalo pet po pet, znaci svih 10 je dostupno. Ako ne znas engleski ima i svih 10 titla na poznati sajt :)
Salu na stranu,...atmosfera u seriji je mene odusevila. Vredi da se odgleda. Da spominjem desavanja, necu...ko ce da gleda neka gleda.
Sto kaze Doc, bas su odglumili odlicno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...