Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

12 minutes ago, крокодил said:

Preporučujem domaću seriju "MESO", produkcija republike Srpske - vrhunska gluma i priča, izuzetno realna,

nažalost.

Gluma Nikole Pejakovića, ne preterujem, kao Pavle Vujsić . . .

OK . . . tako-tako . . . mish-mash . . .   "Meso" . . . ali i u ovoj TV seriji isti problem . . .  zene . . . :(

Kan(t)astrofa . . . uzash . . . ne bi' da ih ovde linkujem . . . 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Senke, čista desetka po meni. Naravno neće ubiti mit serije Selo gori Baba se ... jer nije ni upućena istom gledalištu, hvala Bogu.

Scenario, režija, ekipa, kostimi MUZIKA konačno jedan oooozbiljan rad. 

Večeras gledam 4. epizodu sa kašnjenjem jer naš dični RTS ne dozvoljava emitovanje zaštićenog program u inostranstvu iako uredno plaćam srpski Orion TV. Bruka Bujoševiću Bruka!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

Nije serija (ustvari jeste serija jer traje vec 125 godina) i tek ce da se gleda u pet do devet veceras a voleo bih i da se nastavi kao serija tj. kao i do sada sa dosadnom radnjom da na liverpulskim livadama boljshi budu crveni. Eve ga FA CUP, zanimljivo je da za crvene prvi put nastupa "pojacanje" od 75 miliona funtosa sterlinga, pod navodnicima je jer je to suluda lova a momak osim sto je visok i visocijeg ega ne znam bas kako ce da se snadje u ozbiljnoj ekipi... Momak se inace zove Virgil... ljubi ga ujka.

Spremio sam se kao i za svaki derbi, popio sam six pack lagera i sad smirujem puls cigarama. Imam blagi osecaj da ce da bude ludiloza od tekme te stoga predlazem ovaj video snimak iz buducnosti. Msm, mozda bidne i smor ko ce ga znati ali posto sam veceras u fair play RASpolozenju, neka pobedi bolji iz grada Liverpoola pa makar to znacilo da cu morati da trpim dok gledam.

 

1491049189792_lc_galleryImage_April_1st_

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nači navijamo ipak za Everton [emoji4]
 
Ako prizeljkujete jos jednu smrt staroga trottera onda yeah [emoji5]

Umro sam mnogo puta, ali to je duza prica a serija pocela. Cujemo se sutra ako budem u RASpolozenju.

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne da mrem. Zasad. Za ubuduce (drugo poluvreme) nisam siguran dok sudac ne svirne visoko E.

 

Hmm... filozofski gledano vec sam u drugom poluvremenu, ako sad Jah svirne nije mi zao [emoji5].

Trudio se trotter i ziveo u prvom poluvremenu pa ako sudac prekine igru sada ili skoro od sada ne bih mu se uneo u lice da protivrecim, cak i ako skrati drugo poluvreme. A cujem i najvisocije činele pa mi nekako žao da jos svirne visoko E [emoji5].

 

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uzmite jedan šnajderski metar

KP-07-KROJA%C4%8CKI-METAR-120-DIN.jpg

Otsecite sa zadnjeg kraja do brojke 75 (prosečna dužina života muškaraca u Srbiji)

Otsecite sa prednjeg kraja do brojke koliko godina imate.

To patrljče što vam je ostalo je ono čime raspolažete.

Svake Nove Godine ili rodjendana otsecite još po jedan cm sa prednje strane (ažurirajte se)

...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...