Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

NOVI STAR TREK !!!!! ODLICAN

THE ORVILLE...PARODIJA NA GORNJI...NEJE LOSHE

PHIL K DICK ...ELECTRIC DREAMS...KANO ZONA SUMRAKA...VRLO DOBRO

 

@FIREFLY ...pa ne znam kao scifi zaludjenik koji posle pregledanog svega na planeti x puta uvek nekako dodjem do njega i uvek preskocim...dal me nervira glumac ili je prica neuverljiva... sta ce ga Bogo znati al mi se ne dja :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

obavezno Zene odgledaj, drama, atmosfera...jednostavno sam ljubomoran na tebe za dozivljaj, jer je vec gledao.

ja pustio firefly na skidanje zajedno sa Serenity film. Gledacu prvo sderiju pa film.

Star trek novi poceo, veceras treca epizoda.

http://www.imdb.com/title/tt5834204/?ref_=nv_sr_1

za ovo kazu da je dobro, pokupilo dosta nagrada ove godine. I to ce da pogledamo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@D i g i t a L, Rick and Morty :thumbsup:

Nego, da se i ja ovde ucipim na temi.

No. 1 

BBC ne masi sa ovim zanrom. Tom Burke odlican, ali mi je izuzetna Holliday Grainger.

No. 2

Richard Dormer sa svojim prepoznatljivim baritonom ( secamo ga se kao Beric-a iz GoT-a ). Jopet BBC 1 sto znaci de nema kix-a.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dok da vi kazhem,ja vishe ni ne pushtam trejlere na vashe preperuke,odma ide danloda.

Ozark odlichan.

Kraj sezone fenomelanan,kad sam video onog bed mada faku iz Quorija,znao sam da nema greshke.

Moj omiljeni iz GoT-a Beric(velika shteta shto mu nije posveceno vishe pazhnje),ne sujmljam da valja serija.

Hvala za preporuke.

Pozdrav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

21 minutes ago, D i g i t a L said:

. . . 

Moj omiljeni iz GoT-a Beric(velika shteta shto mu nije posveceno vishe pazhnje),ne sujmljam da valja serija.

. . .

Beric aka Ricard Dormer je jos jedan biser iz UK. U GoT-u je prosto "razbio" svoju rolu. Salzemo se oko omiljenosti ( pa ko da ga ne vole tak'og :) ).

Onaj povez preko oka, pa plamteci mac, i naravno, njegov zagrobni, naratorski glas koji pleni.

Beric FTW. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
On 14.10.2017. at 12:45 AM, shonne said:

Star trek je malo tanak, previse herojski sto umanjuje ono sto star trek zapravo treba da bude...

Novi Star Trek Discovery se mene slabo neš sviđa, al Star Trek pa gledam.

Nego, Netflix objavio celu drugu sezonu Stranger things :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...