Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...
  • 4 nedelje kasnije...
  • 3 months later...

Moj problem je u tome što sam pročitao knjige Gerorge Martina "A Game of Thrones". Meni ni one nisu bile bog zna šta, a serija ih je još više unakazila do nivoa neprepoznatljivosti. Ja sam ih kupio greškom, bile su na štandu za naučnu fantastiku, gde im svakako nije bilo mesto. Serija jeste urađena baš bogato, sa puno eksterijera i efekata, zanatski jako dobro, valja priznati, ali ja nikada nisam bio ljubitelj izmišljene kvazi istorije, i plitkih aluzija kao ne možemo da pogodimo da se kuća Lanistera odnosi na kuću Lankestera, itd.

 

Meni se dopada (relativno) solidna serija "Castle", pre svega zato što volim da gledam kanadskog glumca Nathan Fillion-a. Ko je gledao SF film "Serenity" iz video kluba, setiće ga se kao kapetana Mal-a. Kod nas se ne zna, ali to je završnica serije "Firefly" koja kod nas nikada nije prikazana, ali ko je baš ljubitelj, može da je prekopira od mene, mada nema prevod. Na žalost, snimljena je samo prva sezona, jer je studiji nisu naručivali dalje, pa je ukinuta. To je omiljena kreacija Joss Whedon-a, autora serije "Bffy The Vampire Killer" i "Angel", u kojoj je debitovao David Boreanaz, kasnije poznat iz serije "Bones". Sam Wheedon je jedan od koautora sadašnje serije "The Strain".

 

Moje veliko razočarenje je serija "The Strain" glavnog autora Gullermo del Torros-a. Reklama je bila gromoglasna, kao čovek je genije, a servirana nam je još jedna iz beskrajnog niza varijacija na temu vampira, ovaj put su oni vanzemoljci. Idi begaj. Vampiri su valjda jedina stvar koju svet ima, a Amerikanci nemaju, pa su opsednuti time.

 

Na žalost, nema neke serije na TV koju bih baš onako pažljivo pratio. Sve je to već viđeno dosta puta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ko je gledao SF film "Serenity" iz video kluba, setiće ga se kao kapetana Mal-a. Kod nas se ne zna, ali to je završnica serije "Firefly" koja kod nas nikada nije prikazana, ali ko je baš ljubitelj, može da je prekopira od mene, mada nema prevod. Na žalost, snimljena je samo prva sezona, jer je studiji nisu naručivali dalje, pa je ukinuta.

 

Ako sam dobro razumeo na zalost emitovana je paralelno sa Super Boulom ili nekim drugim Amerikanjskim super gledanim s...... ,tako da je imala malu gledanost i na zalost otkazana je.Film "Serenity" je samo zbrda,zdola zavrsetak serije,mada je i on dobar.

 

Odlicna serija,jedna od meni omiljenih

 

 

Firefly    http://www.imdb.com/title/tt0303461/?ref_=nv_sr_4

 

 

9dihv9M.jpg

 

 

 

9COX91k.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako sam dobro razumeo na zalost emitovana je paralelno sa Super Boulom ili nekim drugim Amerikanjskim super gledanim s...... ,tako da je imala malu gledanost i na zalost otkazana je.Film "Serenity" je samo zbrda,zdola zavrsetak serije,mada je i on dobar.

 

Odlicna serija,jedna od meni omiljenih

 

 

Firefly    http://www.imdb.com/title/tt0303461/?ref_=nv_sr_4

 

 

9dihv9M.jpg

 

 

 

9COX91k.jpg

 

Donja slika jasno pokazuije i zašto ti je bila omiljena. :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...