Jump to content

spdif konektor na ploči


kefalo81

Preporučeni Komentari

IMam ovaj spdif konektor na ploči

spdif_slika.jpg

 

Kupio sam ranije ovo bl1x20pf-v.jpg odsjekao dva parčeta tj. pina jer mi samo toliko treba.

Medjutim uglavljivanje je prilično komplikovano, mislim da može upasti ali traži jače guranje što ja pincetom ne mogu postići.

Rizik je da ne zeznem konektore na ploči.

 

Zato me interesuje da li neko zna gdje kupiti te mislim najlon konektore za ovaj tip konektora.

Ja sam i kupio nešto najlon konektora ali nije za ovaj tip pa ako neko zna odnosn može prepoznati šta da tačno tražim nek kaže.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 7
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

ne samo njega već i ledare, reset tastere, spikera/buzera. kontakti se lokuju na jezičak pa se lako da premeštati

ukoliko konektor ima dovoljno mesta, a višak odfikariti skalpelom.

inače profi letvica koju si kupio ne može da se natakne na ove kvadratne pinove, njihova dijagonala je veća od

prečnika rupice u profi letvicama.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Sipi je meni to napravio koristeći dva odvojena ženska veznika (za pin-ove) (kod mene je čak bez tog uvodnika, što je i + i - zavisno kako se gleda, glede postojanosti)  i sve je i dalje veoma lepo smešteno u (istina, sada, starom) računalu. Verujem da takvih pojedinačnih ima još iviše od ovih spojenih. Kako bi rekli, svaka kuća ih ima nekoliko, najmanje. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...