Jump to content

Fostex Volume Control "PC1EX"


Okibokis

Preporučeni Komentari

Moze li se ovo prepraviti da bude preamp,pomocu nekog op ampa?Unutra ima mesta 4x4cm za neku plocicu.

Ako postoji neko resenje dajte neki predlog.Vidim da se pominje Burrbrown 2704,pa ako neko ima resenje zahvaljujem.

post-1130-0-67318600-1412769437_thumb.jp

post-1130-0-97637200-1412769438_thumb.jp

post-1130-0-36414000-1412769439_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Postovane slike

Može... Opamp, par delova da mu se odredi gain, jedino što bi moralo da se doda i eksterno napajanje, naime, poznato je da operacioni pojačivači nešto kilavo rade ako im se ne obezbedi napajanje... Ovde, na žalost, ne vidim mnogo mesta za dodatni konektor pa bi se morala bušnuti i rupica za tu namenu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Video sam taj model i to jeste optimalno resenje,jer su resili i zvuk i napajanje preko usb. i kad bi uradio USB,bio bih upucen na komp,a ovako moze i neki drugi izvor recimo mobilni ili neki plejer veceg kapaciteta.

Inace mi je ovo resenje za snagas koji imam.

Pitanje koje sam hteo da postavim je da li je u ovom slucaju bitno da otpratim ovo resenje koje i oni daju u skupljem modelu,ili ja to mogu bolje sa nekim drugim kolom?

Sampling frequency (Hz) / Bit rate: 32k, 44.1k, 48k / 16bit Ovo je njihova specifikacija,ali ne pise koji chip je u pitanju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Video sam taj model i to jeste optimalno resenje,jer su resili i zvuk i napajanje preko usb. i kad bi uradio USB,bio bih upucen na komp,a ovako moze i neki drugi izvor recimo mobilni ili neki plejer veceg kapaciteta.

Inace mi je ovo resenje za snagas koji imam.

Pitanje koje sam hteo da postavim je da li je u ovom slucaju bitno da otpratim ovo resenje koje i oni daju u skupljem modelu,ili ja to mogu bolje sa nekim drugim kolom?

Sampling frequency (Hz) / Bit rate: 32k, 44.1k, 48k / 16bit Ovo je njihova specifikacija,ali ne pise koji chip je u pitanju.

Samo sam hteo da ukažem da ima m(j)esta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...