Jump to content

Kako napraviti kutiju u 1254 koraka


Preporučeni Komentari

  • 5 months later...

Kakav propust, tek sad videh ovaj tutorijal.

Danke bokioooo

Vec sam mislio da radim sa stapicem za usi i 9V baterijom (a i moracu za prohrom bure), dok ovo sto si postovao je  za audio kutije neprevazidjeno.

https://byo.com/stories/issue/item/3113-etch-your-kettle-projects

 

Da li je izbor papira za stampu kritican? Mozes nesto detaljnije o izboru papira?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pozdrav svr, 

 

Sto se izbora papira tice, meni se najbolje pokazala podloga za samoljepljivi papir koji mozes kupiti u knjizari, medjutim i tu ima razlike, sa nekih se preslikava gotovo savrseno dok se sa drugih preslikava teze. Mora se probati.

Ako te ne mrzi, najbolje je da uradis ono sto hoces u nekom programu, bacis u negativ i odneses na kater da ti isjeku. Onda sve to zalijepis na aluminijum i ecujes, tada ce biti savrseno.

U medjuvremenu sam isceprkao covjeka koji to radi, ecuje plocice od mesinga, aluminijuma i ostalih metala, pa poslije lijepo ispolira i lakira. Nije skup. Firma je  4MS i na Karaburmi je, guglaj malo pa ces ga naci. 

Meni je za prednju alu plocicu poput moje koja je u temi trazio oko desetak  evra da sve odradi, samo da mu kazem sta mi treba. 

Nadam se da sam ti pomogao, 

Pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Hteo bi da se otisnem u obelezavanje, koci me printer i folija.

Nemam vise laser printer a cisto sumljam da bi mi u kopirnici stampali na ledjima nalepnice.

Na jednom forumu nasao sam kako preneti sa obicnog papira na alu stampani motiv.

Napravi se zeljeni motiv, natpis isto se obrne mirror image, i stampa se na obican papir, laser stampa.

Onda se papir fiksira na alu licem ka aluminijumu, i sa zadnje strane se premaze uz blago trljanje OHO lepkom.

Na aluminijum se prenese samo odstampano, OHO lepak ne probije pa je cist aluminijum i laser transfer.

E pa mislio sam da koristim OHO metodu , i da onda preko toga radim eaching?

Kolike su mi sanse za uspeh??

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...