Jump to content

Organizacija budućih okupljanja , pravila i ideje.


Zflazar

Preporučeni Komentari

kao što sam već u nekim privatnim kontaktima izneo svoj utisak, mislim da smo prošle godine našli ljude, a ove godine mesto za Švajserbal.

 

Nemam ništa protiv da se prave i češća okupljanja od recimo godišnjeg okupljanja koja bi mogla biti više specijalizovana, pri tom ne mislim na specijalizovane vrste hrane i alkohola, nego recimo na specijalke tipa

 

Digitalno Osveženje (letnji dan)

 

Lampaško Popodne u Boljevcima (hladan dan),

 

A Klasa Za Radničku Klasu (veoma hladan dan),

 

kada bi se ciljano donelo maksimalno 3 osmišljena sistema i napravio panel, a Švajserbal/FAK/Baby BAF bi bio i dalje džambolaja svih navedenih pravaca i stranputica, sa opet minimalno korigovanim stepenom entropije, tako da kad bi učesnici kao što su do sada imala dedlajn za novce/smeštaj imali i dedlajn za prijavu uređaja, a neki tehnički direktor bi napravio satnicu da niko ne ostane uskraćen za adekvatnu prezentaciju svog mezimca.

 

Nadalje, mislim da treba da poradimo malo i na hmmm... osmišljavanju identiteta naše delatnosti, pa opet iz nekih skupljenih para odštancovati majce/upaljače/kalendare (ovo sam lupio ali kapirate na šta mislim) i napr sem učesnika bi mogli da pošaljemo/damo sledeće godine i ljudima koji su isto zaslužni što smo se okupili u ovako lepom sastavu, neko tako što nam je bio uzor za ovakve festivale (BAF/USA (Zen pomagaj oko naziva), Triode Festival HR) kao i ne mala zasluga ljudi sa čijih Foruma smo se deaktivirali ili usmerili ovde kao grupa koja ima specijalne potrebe da više kenja po fabričkom nego po samograđenom.

 

Tako da bih pozvao sledeće godine i predstavnike AudioHard-a i HifiForuma, sasvim dobronamerno i sa najiskrenijim željama da se osećaju lepo sa nama.

 

Tolko od mene, sorry što sam se raspisao.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kada bi se ciljano donelo maksimalno 3 osmišljena sistema i napravio panel, a Švajserbal/FAK/Baby BAF bi bio i dalje džambolaja svih navedenih pravaca i stranputica, sa opet minimalno korigovanim stepenom entropije, tako da kad bi učesnici kao što su do sada imala dedlajn za novce/smeštaj imali i dedlajn za prijavu uređaja, a neki tehnički direktor bi napravio satnicu da niko ne ostane uskraćen za adekvatnu prezentaciju svog mezimca. Nadalje, mislim da treba da poradimo malo i na hmmm... osmišljavanju identiteta naše delatnosti, pa opet iz nekih skupljenih para odštancovati majce/upaljače/kalendare (ovo sam lupio ali kapirate na šta mislim) i napr sem učesnika bi mogli da pošaljemo/damo sledeće godine i ljudima koji su isto zaslužni što smo se okupili u ovako lepom sastavu, neko tako što nam je bio uzor za ovakve festivale (BAF/USA (Zen pomagaj oko naziva), Triode Festival HR) kao i ne mala zasluga ljudi sa čijih Foruma smo se deaktivirali ili usmerili ovde kao grupa koja ima specijalne potrebe da više kenja po fabričkom nego po samograđenom. Tako da bih pozvao sledeće godine i predstavnike AudioHard-a i HifiForuma, sasvim dobronamerno i sa najiskrenijim željama da se osećaju lepo sa nama.

 

sto se mene tice sve moze , nema ogranicenja ni u idejama a ni organizaciji. HAJDE sve da osmislimo. sve je moguce ako dogovor postoji.    :good:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dakle potrebno je da osmislimo pravilnik. do u detalj. od broja sistema koji ce biti prezentovani, do vrste muzike (ako treba i spisak numera) koja ce biti pustana , ko ce je pustati i kad ce je pustati, kojom glasnocom i sl.  ;)  , satnica... majice, solje, upaljaci, kalendari (nije uopste losa ideja) ne vidim nikakav problem da postoji odvojen kutak samo za prodaju i razmenu dobara- da se ukljuci bilo ko sa drugih foruma a i sire... ...sto se mene tice mozemo i medije da zovemo. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sto se mene tice mozemo i medije da zovemo.

 

To obavezno! Bez šale to kažem. Neka se zavrti nekakav prilog na bilo kojoj televiziji, ali kamere smiju biti uključene samo dopodne prvi dan. Nakon toga veto za svakoga sa novinarskom iskaznicom ukoliko nije i sam sudionik FAK-a....
Kao što svadbe više nisu nisu što su bile otkad je došao VHS i organizirano snimanje istih tako će i višak novinara i kamera bilo koje vrste utjecati na slobodan izraz sudionika. :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa onda se dogovarajte u hodu...odnosno - onda se dogovaRAMO u hodu. Valjda se neće svaki put meni nešto ispriječiti iako imam još jednu nogu koju mogu operirati. :rofl:
Striktne satnice za određeni set up ili unaprijed odobrena play lista mi ne izgledaju kao zabava.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Men' se više ništa ni ne sluša... ja bi najrađe samo seruckao bez dobre argumentacije, kupovao jeftino (il' još bolje dobijao za dž) a potom preprodavao najskuplje što mogu nekoga da prevalim preko kolena...

A sad odo' da slušam šum vode kako se moduliše po sudovima od ručka pre nego dođe žena i počne da mi lupa četvrtke na 1kHz šta sam radio celo popodne...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pozdravljam svaki bit pozitivne energije ulozene u dobar cilj ......... a i dalje stoji da je najvaznija pozitivna  energija ulozena u svakodnevnu komunikaciju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa aje izglasajte se dal vam odgovara mesto i da li odgovara i ako se skupi manje ljudi(cena po osobi skace?)

jesu li i domacini zadovoljni?

i naravno da pocne da se nabada/nagadja datum iduceg svajserbala

 

za zastavu kalimero  B)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

aj bez zezanja sad - sta bi mislim takodje bilo od interesa mnogih i mnogima - prezentacije poucnog tipa:

 

- pokazna vezba merenja zvucnika

 

- pozicioniranje

 

- varijacije pc sistema kao transporta (instalacija, podesavanje)

 

to mi je bilo na pameti, a ne zahteva isuvise vremena ni resursa

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a jees - dopuna:

 

uciti da se slusa muzika.. tematske "veceri" pod obavezno i to u formi prezentacije clanova koji su verzirani za odredjenu oblast, u smislu da preferiraju tu i tu vrstu, da kazem "umetnickog izraza" :sarcastic_hand:

 

ps. ko ne moze da izdrzi, vezati ga lancima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...pa aje izglasajte se dal vam odgovara mesto i da li odgovara i ako se skupi manje ljudi(cena po osobi skace?)

jesu li i domacini zadovoljni?...

 

Mesto je fenomenalno, domaćini predusretljivi.

Niš nismo dužni provereno a ostavljeno i malo bakšiša za onu gomilu sudova.

Mislim da neće biti problema sledeći put.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedno od najupecatljivijih secanja na "sllusanje" sistema desilo mi se pre izvesnog vremena, kod hifish-a.. posadio nas covek, posluzio i poceo da vrti po izabranim albumima.. provozao nas je po svom izboru, tako da nisam mogao da se dozovem od cuda, shvativsi da je dosta vremena tako brzo proslo - a bas zato sto je zapravo insistirao da slusamo muziku, ne "sistem".. ne bih da generalizujem, ali svakako da bi bilo lepo da ne zapostavljamo ovaj deo..takodje, Anubis kad krene da vrti plocke, dodje mi da secem vene - jos kad mi ubode Himzu Polovinu, sreca sto je prozor bio zatvoren i dupli...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...