Jump to content

Baby BAF , FAK , Svajserbal.......... 2014. ..... Posle .....


Vix

Preporučeni Komentari

Bez sve sprdnje i zezancije... U odnosu na neka vremena koja su iza nas a kada se recimo oko nekog pojedinačnog projekta okupilo i po više desetaka ljudi/interesenata/radoznalaca/samograditelja (npr F5), upali smo u situaciju kada većina radije polako i veoma studiozno radi pojedinačne komade a to sve zahteva ne samo ulaganje novca nego i vremena pa se lako desi da namesto sastavljenog DIY RIAA korektora, graditelj istoga zameni teze i donese pečeno prase čime veoma uspešno odvuče pažnju svih prisutnih...

Ja sam, bez potrebe da se nešto (posebno) pravdam (niko me nije prozvao, mislim da nije, da li je?) upao u kolotečinu posedovanja nahrčkanih stvari koje me sprečavaju da vezana sredstva pretočim u neke planove koje imam... Mogao sam na primer doneti gramofon sa tangencijalnom ručicom i gramofon sa WTA klonom... Da sam završio do onog nivoa da mogu da kažem da je vredno prikazivanja... Ali avaj... CNC obrada košta (izbezobrazili se ovi koji su mi blizu pa sada već pričamo o ozbiljnim iznosima) a nije ništa povoljnije ni out of town pa mi se svede na isto: ako hoću da uradim kako valja, moram da platim a da platim moram da izbrojim lovu a pre toga moram nešto od onoga što imam da pretočim u lovu ali očigledno da ću mnogo lakše doći do stajskog đubriva, malo habane kobile u dobrom stanju ili svinjskih polutki (ovaj put ne aludiram na odlično pripremljeno i sa zadovoljstvom konzumirano prase) nego do kešovine koja mi je jedino platežno sredstvo za usluge koje su mi potrebne da realizujem osmišljeni projekat koji razvlačim već.... još od prošle godine...

U razgovoru sa pojedinim na FAK-u prisutnim kolegama sam primetio veoma sličnu situaciju: radio bih ja nešto ali... frit, frit... nemam baš vremena... a vreme je novac i tako...

 

Stoga molim kolege da mi ne zamere što sam doneo svega jednu novu (dosad neviđenu) DIY spravu na okupljanje... Moglo je biti i više toga ali... sve je jasno, ne? A i ja pitam, k'o da i kod vas nije tako...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kosmička nepravda na delu...

 

Pa eto ti ga, i ti si među "oštećenima"... Vidim jednog dana pitaš za iglu za V15 a sledećeg zvučnica na KP... Udarila beda pa to ti je.... 'bemtikvačilo i gde baš sad da moraš da ga popravljaš... i finiširaš priču nedolaskom na FAK pt.II... :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jbg negde izgubiš, a bogami negde i dobiješ. Meni je švajserbal 2 pao tačno na malcev drugi rođendan tako da nikako nisam mogao da se izorganizujem...a baš bih voleo da jesam.

Zato za uzvrat, kada dođem kući sa posla, slušam operske arije do duboko u noć na fenomenalno visokorezolutnom sistemu i to sa neverovatnim SPL-om !

Izvođenje uživo i naizmenično u muškom duetu - jedan 2 godine, drugi 2,5 meseca.

:baby:

 

:eek:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jbg negde izgubiš, a bogami negde i dobiješ. Meni je švajserbal 2 pao tačno na malcev drugi rođendan tako da nikako nisam mogao da se izorganizujem...a baš bih voleo da jesam.

Zato za uzvrat, kada dođem kući sa posla, slušam operske arije do duboko u noć na fenomenalno visokorezolutnom sistemu i to sa neverovatnim SPL-om !

Izvođenje uživo i naizmenično u muškom duetu - jedan 2 godine, drugi 2,5 meseca.

:baby:

 

:eek:

 

Ima li lepšeg razloga da ne dođeš? Mislim da nema :) Još jedan ženski vokal (ako možete da podnesete) i puna kuća sreće ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...