Jump to content

Baby BAF , FAK , Svajserbal.......... 2014. ..... Posle .....


Vix

Preporučeni Komentari

Ja i booki007 sad dodjosmo iz nautickog sela koje je stvarno prelepo. Pecenje je toliko dooobro da se pojelo do zadnjeg parceta. Kotlic nismo docecekali jer smo vec krenuli za Bgd  :(

 

Atmosfera  ,, prava svajserajska ,,  :D

 

Iznenadjenje veceri micro pojacalo T amp u D klasi od skrstica,  jbte diy dac je institucija u velicini za ovo pojacalce ali Bogme sviraaa lepo . Takodje i Sigma od kolege mislim da je Pedja se nije obrukala cak naprotiv - veoma cvrst i autentican zvuk

 

Ogromni  i gabaritno najupecatljiviji Aleph 5 ( 2  x 60w u A klasi - 50 kg) od kolege Booki007 se svima dopao kako radi. Ostali ampovi standardo dobri i vec provereni

 

Anubisov Garrard 301 - najbolji izvor , itd , itd . . . . .

 

Neskor najambiciozniji svajs majstor  :)

 

DJ Nick - nezamenljiv u pustanju fajlova sa njegovog kompa,  mada ga nesto zeza softverski pleyer xx - hi - end  sa demo verzijom. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

400km kasnije, i mi smo stigli kući al' sam malo zapeo sa gostima na terasi pa se zato tek sad javljam, ima već sat vremena kako sam stig'o kući...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bilo interesantno jucer, mnogo vedrih ljudi, sprava i dobra atmosfera.

Steta sto nisam mogao ostati na kotlicu, ne sumnjam da je bio vrhunski, pecenje koje smo jeli za rucak je bilo odlicno. 

T amp je stvarno interesantno svirao, svakako ga vrijedi probati u vise varijanti, za minijaturan novac se dobija interesantan zvuk... Eto povoda da se opet nesto narucuje iz Kine i da se lemilica upali! :)

Suco, hvala za pomoc pri utovaru ampa, nadam se da te ledja ne bole danas... :)

Hvala i svima koji su se potrudili oko organizacije, pica  i klope! 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigli kući u Zrenjanin.

 

Bilo je sjajno, hvala svima na velikom doprinosu dobroj atmnosferi!

 

Malo sam slušao muziku, dosta sam davio sagovornike, puno novog sam naučio o digitaliji.

 

Kačim slike od 05:00AM

post-36-0-43420000-1404032670_thumb.jpgpost-36-0-25669700-1404032696_thumb.jpgpost-36-0-67362100-1404032718_thumb.jpgpost-36-0-13497200-1404032751_thumb.jpgpost-36-0-19365100-1404032779_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bilo zanimljivih momenata, meni dva bila najupečatljivija...

 

post-13-0-22727400-1404038065_thumb.jpg

 

Kolega je dovoljno dugo stajao u ovekovečenoj poziciji da bi se moglo nazvati poziranjem za mlade slikare početnike (problemi sa računaljkom, šta li?)

 

i naravno, nepravedno zapostavljen detalj...

 

post-13-0-68262700-1404038181_thumb.jpg

 

Ujedno, izvinjavam se svima koji su morali da trpe bolne muke zbog Dynaudia... :buehehe:

 

Zahvaljujem se kolegi iz polarnog pojasa koji me obradovao poklonom:

 

post-13-0-96350900-1404038316_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A ovako su izgledale konsultacije pred pocetak priredbe:

 

Ahm, to je bilo odmeravanje čiji je veći :)

 

Skoro da zaboravim, samo ne mogu da se setim da li sam ja tražio da mi ga uvali il' mi ga je kolega uvalio sam od sebe...

 

325305-onkyo_cp1260f_turntable_quartz_dr

 

Doduše, umanjen za neodređeni broj elemenata u obliku poklopca, ručke i nekih vijaka te nepoznati broj neindetifikovanih ali od mene mu svejedno sleduje neizmerna zahvalnost što ću imati čime da se zabavljam do iznemoglosti :)

McIntosh na slici nema nikakve veze sa poklonom - toliko se već niko ne bi izbezobrazio pa da mi uvali i tako nešto :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fantastican dogadjaj!

 

Iako smo bili dosta opusteni u organizaciji, ispostavilo se da je sve bilo toliko dobro da cemo verovatno razmisliti da ovu lokaciju proglasiti za stalnu (za severnu hemisferu Srbije).

 

Najbolja dva sistema su bili Gablec Pantelija by FFL (peceno prase, paradajz salata, spricer/pivo) i Svajs Kotlic by batabane i lukaluka.

 

Ja sam se toliko opio i ozdrao da sam na kraju, na putu kuci pojeo sladoled koji nisam primetio da je pokvaren i oka nisam sklopio. Grandiozno finale FAK-a, na klozetskoj solji, all night long!

 

A najkonspirativnije fotke ima Zen Mod ali to za koji dan, kad se vrati doma iz Boljevaca.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto ja ko i prošle godine, kasno Marko na Kosovo stiže! Ali avaj, stigoh sinoć oko 22h i zakačih malo kotlića i nešto sprava! Ostasmo do 2h u prjatnom ćaskanju. Jutros smo uživalli u doručku na terasi restorana, a potom nastavismo slušanje sprava! Posle smo dotukli kotlić (svaka čast majstorima), sredismo stvari i kud koji ... Lep događaj. Trebalo bi ga ponoviti!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poslednji mohikanci se vrnuli kućama kad smo olizali kotlić za ručak  :)

 

Definitivno prelepo mesto za druženja, domaćini vrlo ljubazni i predusretljivi. Nisam se baš mnogo laćao fotografije al evo par detalja propštenog...

 

post-53-0-12874300-1404047835_thumb.jpg

post-53-0-05782600-1404047840_thumb.jpg

post-53-0-81920500-1404047842_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ijaaooooo ne pominjite mi bbaneta vise, podje mi voda na usta svaki put.

stvara pavlovljev efekat od jednog druzenja, pocnem da masem repom na pomen njegovog kotlica!

 

drago mi je da ste se lepo proveli (sem nesrecnog sladoleda ali avaj)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fantastican dogadjaj!

 

Najbolja dva sistema su bili Gablec Pantelija by FFL (peceno prase, paradajz salata, spricer/pivo) i Svajs Kotlic by batabane i lukaluka.

 

Мој први ФАК, а дефинитивно не последњи.

 

Хтео сам да кажем нешто о храни, али је Грау то тако лепо написао, да ми остаје само да га цитирам.

 

Уређаји, музика, угођај, све феноменално.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

 

Najbolja dva sistema su bili Gablec Pantelija by FFL (peceno prase, paradajz salata, spricer/pivo) i Svajs Kotlic by batabane i lukaluka.

 

 

Mala ispravka, sve zasluge za Gablec Pantelija referentni sistem su zflazarove, ja sam samo pomagao oko pravilnog postavljanja i pozicioniranja tog sistema :)

 

Izvanredan dogadjaj, sve je proteklo u najboljem redu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...