Jump to content

Šta trenutno slušam . . .

Preporučeni Komentari

18 hours ago, paja959 said:

John Martyn..

the-church-with-one-rsd-21-martyn-john-lp.jpg

@paja959 ne bi bio Paja kada me ne bi ovako prijatno iznenadio sa Martinovim albumom koji mi je nekako prošao ispod radara. 

Juče sam na blic video ovaj post, ali evo, jutros dođoh na arbeit i pustih preko "jutubeta" onako po redu numeru za numerom.

Kao u Preferansu, nižu se pesme kao aduti koji idu pravo u glavu. :)

Finalno, nije ovo album iz špica Martinovog opusa ( kao npr. Solid Air, Bless the Weather . . . ), ali zaslužuje pažnju.

Thnx @paja959 ! :BeerMugCheers:

Izmenjeno od Doktor
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, Doktor said:

@paja959 ne bi bio Paja kada me ne bi ovako prijatno iznenadio sa Martinovim albumom koji mi je nekako prošao ispod radara. 

Juče sam na blic video ovaj post, ali evo, jutros dođoh na arbeit i pustih preko "jutubeta" onako po redu numeru za numerom.

Kao u Preferansu, nižu se pesme kao aduti koji idu pravo u glavu. :)

Finalno, nije ovo album iz špica Martinovog opusa ( kao npr. Solid Air, Bless the Weather . . . ), ali zaslužuje pažnju.

Thnx @paja959 ! :BeerMugCheers:

:D hah,nisi jedini kome je to proslo "ispod " radara...neki njegovi kasniji radovi me uopste ne odusevljavaju,da budem iskren...to je objavljeno u record store day 2021,druga tura....nesto sam bio svrnuo u jednu radnju,pokupio Lou Reed "Set the twilight reeling",i videh i ovo...ne uzeh,jel je bila izuzetno visoka cena (40 eura/1LP :o)...bas sam malo i bocnuo decke "momci,sta je ovo,simpli LP,nikakv fenseraj od omota/izdavacke kuce,record store day bi trebao da sadrzi jeftinu ponudu,ovo je suprotno ispalo,ono bas"....samo su potvrdili i oni moju primedbu,ali ,ne mogu ni oni nista ako im veleprodaja vec "zavrce"..<_<...treba sacekati neki polovnjak,kad bude..vredi loviti...

Izmenjeno od paja959
Podeli na ovim sajtovima

^

Predivna Skrjabinova sonata (fantazija). :wub:

Za Skrajbina IMO je Gavrilov referenca ( prelidi i etide ), ali ovde bih postavio cisto kao nekakvu paralelu izvodjenje ove sonate od Luganskog koje je meni kao i ovo Rihterovo tumacenje Skrjabina vrhunsko. :bravo:

Imah srece da Nikolaja cujem i vidim na Kolarcu pre koju godinu. Takodje jedan od " Marsovaca ". :worship:

Btw, @Woland, thnx na podsecanje na Skrjabina i njegove klavirske sonate.

Medjutim, moj izbor kao najbolje izvodjenje Skrjabinovih sonata komplet je od Dzona Ogdona :

ogdon6.jpg

ogdon9.jpg

Izmenjeno od Doktor
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...