Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Wilhelm Fürtwangler - The Radio Recordings 1939 - 1945. Berliner Philharmoniker

R-13801862-1566917912-4314.jpeg.jpg

https://www.berliner-philharmoniker-recordings.com/radio-recordings.html

na žalost nemam ta 22 SACD + ostali materijal koji BP daje uz ove arhivske snimke, ali srećom (mojom) pa je pobednička strana u II Svetskom Ratu na torent postavila .iso SACD rip svih 22 diska.. upodobio sam ih (potrajalo je) konverzijom u 24/192 wav fajlove, ukupno teške oko 80 giga i voila - sluša se.. mogu samo da kažem da bez Wilhelma ne bi bilo dirigentskog buma u drugoj polovini XX veka

trenutno sam na 17 koncertu - Betovenov Violinski koncert, Erich Röhn i Berlinska Filharmonija.. koncert je snimljen između 09. i 12.01.1944. Erich Röhn jbt :D

zvuk je dobar

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On ‎12‎/‎7‎/‎2020 at 11:03 AM, paja959 said:

trenutno krenuo sa preslusavanjem ovih reizdanja od G.Dead...msm,dokle ce nas muziti (verovatno dok jos imamo mleka B)),sad su sve eskalirali na 3CD,svaki...

https://www.amazon.com/American-Beauty-Anniversary-Deluxe-card/dp/B08HGPZ1Q4/ref=sr_1_1?crid=30HRAH7ECMHSO&dchild=1&keywords=grateful+dead+american+beauty+50th+anniversary&qid=1607334330&s=music&sprefix=grateful+dead+american+%2Caps%2C377&sr=1-1

https://www.amazon.com/Workingmans-Dead-50th-Anniversary-Deluxe/dp/B0882NXWCX/ref=sr_1_1?crid=2IBNB0SIBLQ5C&dchild=1&keywords=grateful+dead+working+mans+dead&qid=1607334851&s=music&sprefix=grateful+dead+working%2Cmusic-intl-ship%2C366&sr=1-1

remasteri originala su dobro uspeli,jest da je prikalemljeni materijal prvorazredni,kako muzicki,tako i tehnicki,uzimajuci u obzir vremenski period nastanka tih snimaka,al mislim da ce kod mene ostati u download varijanti...:matrix:...

 

 

american.jpg

workingman.jpg

dao sam se malo danas jos pomusti (dodatno) za workingman's dead/50th anniversary/3CD opciju u nekoj MM lokalnoj opciji narucivanja,remasturbacija originalnog snimka ne me bas puno ferma,nije to lose onako generalno slusajuci,ali koncertni deo (disk 2+3),izuva....:jamaica:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On ‎12‎/‎8‎/‎2020 at 5:26 PM, paja959 said:

dao sam se malo danas jos pomusti (dodatno) za workingman's dead/50th anniversary/3CD opciju u nekoj MM lokalnoj opciji narucivanja,remasturbacija originalnog snimka ne me bas puno ferma,nije to lose onako generalno slusajuci,ali koncertni deo (disk 2+3),izuva....:jamaica:

fino,fino,prihajalo sa danasnjom postom...spoljni omot sa reljefnim slovima,slika sa 3D,fini booklet u prilogu,naslovna slika je malo zrnastija,pa se ima jedan feeling arhivske slike...sve u svemu 5 :drinking-2:...koncertni materijal do 00...:shinymj5:

IMG_4324.JPG

IMG_4326.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...