Jump to content
Vule John

Šta trenutno slušam . . .

Recommended Posts

On je na linux apple windouz dosu. Taj ne prepusta nista slucaju.
Čudan tip.

Nego, dok za sutra spremam kavurmu i karkumu sa kivijem u sendviču doslo mi nesto da pustim klasičnu muziku. Izvodjenije orkestar uobičajeni, dirigent nije bio Suđić. MI0001399747.jpg

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Kako kaka, to je jedan fini muzički ensambl. Zna se ko sta svira, ne treba im dirigent.

Da je Fela Kutiju neko predlozio dirigenta taj bi ga vratio tamo gde mu je mesto.. Ajte molem vas.

Shto jes jes.Ija do deset mogu.Udeset chujem neke trube i obaljiva mi se windouz.
Kako ide ona,kad sam imao sedam godina ovrat mi stavili crvene maramu,gadno je stezalo ja se davio,pa jos i danas imam traumu.
W checka da pospimo,pa da nas onda ubaci u frku,ako mu nije neka akovana skripta uletila na zadnji ulaz,odovog procesora intela i pentijuma.

W ušao u beskonačnu petlju pa se repeatovo trired, te zaspo blaženim snom braniča Kabela, od onomad kad je skrljo halfa Radnika iz Kovačice u tajbreku druge Vojvođanske.. ne davo ni pet para za Fele i Kučine, svedok iz petlje nije izmileo, pa ga sad ufatilo temporeri tandoprc.. ajuzdravlje, ću se zapetljam jopet..

Mnogo dobro ova žena peva. Odličan album, pride. (zanemarite "sumnjiv" omot, može da odbije u startu a nema razloga da se ovo ne čuje zbog pogrešnog tumačenja omota..)
unnamed-768x768.jpg