Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Mozda bolje Bovija i Enoa. :jump:
šobre, šta fali Glassu [emoji4] msm, kad se prvi put uživo ostvari kontakt sa Glassovim cirkularom, od tada je sve drugačije [emoji3]

eo, ovo ko stvoreno za Vrača, a imam ga i na ploči, ću ti pustim

db2b6d1e1641ce622f5c46e5a8ebd2c9.jpg

P.S. ona 4 Simfonija ozgo, možda sadrži neke sublimirane Bovie - Eno poruke, ako se ostvare javljam [emoji3]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, Woland said:

šobre, šta fali Glassu emoji4.png msm, kad se prvi put uživo ostvari kontakt sa Glassovim cirkularom, od tada je sve drugačije emoji3.png

eo, ovo ko stvoreno za Vrača, a imam ga i na ploči, ću ti pustim
. . . 
P.S. ona 4 Simfonija ozgo, možda sadrži neke sublimirane Bovie - Eno poruke, ako se ostvare javljam emoji3.png

Glasu ne fali nista. Naprotiv.

Slusao u vise navrata "Heroje" aka 4. simf. Dobro je to, odlicno.

Ali, Heroes je takva albumcina, da to nije normalno. Siguran sam da imas to u kolekciji. 

Pored Heroes je pod obavezno imati i Low album od Bovija. A strana je njegova uobicajena.

Ali, strana B je nesto sto se pojavljuje retko, mozda u deceniji celokupnih muzickih izdanja par puta najvise.

Zato i Low vise volim od Heroes. :wub:

A Vrac, ko Vrac . . . . za'ebava. :roll1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

njih dvojicu eventualno kad skupim sve od Krimsona ....... i satelit bendova Krimsona
 
:smesna:
izobratiti pažnju na izdanja King Krimson Club - sva koncertna, snimana sa miksete, pomalo gruba, ali autentična, počinju sa fazom duplog tria, naš@Doktor baš i nije fan te faze [emoji3] bilo na Demonoidu u kompletu, 20G.. npr ovo:

af0f70d82becde7b7591fd52ed5970cb.jpg
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Glasu ne fali nista. Naprotiv.
Slusao u vise navrata "Heroje" aka 4. simf. Dobro je to, odlicno.
Ali, Heroes je takva albumcina, da to nije normalno. Siguran sam da imas to u kolekciji. 
Pored Heroes je pod obavezno imati i Low album od Bovija. A strana je njegova uobicajena.
Ali, strana B je nesto sto se pojavljuje retko, mozda u deceniji celokupnih muzickih izdanja par puta najvise.
Zato i Low vise volim od Heroes. :wub:
A Vrac, ko Vrac . . . . za'ebava. :roll1:
Heroes je, ma ne mora da se priča [emoji3] Low mi je u planu - i meni više leži
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Woland said:

izobratiti pažnju na izdanja King Krimson Club - sva koncertna, snimana sa miksete, pomalo gruba, ali autentična, počinju sa fazom duplog tria, naš@Doktor baš i nije fan te faze emoji3.png bilo na Demonoidu u kompletu, 20G.. npr ovo:

af0f70d82becde7b7591fd52ed5970cb.jpg

Ma gde nisam fan. Doktor sve sto je snimio sa KC, solo i u raznoraznim kolaboracama ne da volim, obozavam. :wub:

E sad', najvise od svega toga volim ranu fazu, koja se inace i uklapa u moju zonu interesovanja u muzici 1967-1973, pa +- 2 god. 

Dakle, In the Wake of Poseidon, Lizard, Islands su mi nesto najbolje moguce. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e sad , KC ..... folder ima oko 38GB , tako da je tu i KCCC kompljet
a ima toga ihaj , ne mozes ti njih sve pofatati

eve ti Doc domaci za danas - Back Door , sva tri albuma

posle toga , nastavi sa Morphine , taman da se smiris pred spavanje

 

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 minutes ago, Zen Mod said:

yup

Back Door.jpg

"Gadan" je to bend. 

Bas, bubanj i saxofon. Od prvog takta do poslednjeg na ovom njihovom prvom albumu "peglaju" k'o sumanuti.

Btw, ovo je danas redak album za naci u dobrom stanju. 

Takodje, odlican muzicki materijal u kompletu za testiranje audio sistema ( bascina koja "rove" konstantno, lucidni ritmovi, ali jedna tacnost i stamenost bubnjara i "ludak na slobodi", saxofonista ). Dakle, @pakonja, pribelezi. :D

Da budem iskren nisam preslusavao 2. i 3. album, te eto, Zene, hvala za input. Uradim to.

O Morphine mogu reci sve najbolje. Za sada nemam nista na vinilu, imam Like Swimmming na CD-u origigi, a Cure for Pain je mislim Blgar CD. :)

Odlican bend. 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

msm, sreca je sto nisu postojali mobilni sos kamere onomad kad sam biJo piJonir i omlaTinac , radeci u lokalnom radiju i vucajuci se po servisima RNS (pa su me ponekad pustali u fonoteke da balavim)

ene , da je bilo toga , napravio bih sebi fotospiskove , koje ne bi dan danas uspeo da ispunim

dakle .... blazen ja u neznanju zivim :Viannen_loungelizard:

msm, kad samo pomislim na francusku jazz/rock/prog/blues scenu do 2000. , pa onda na silne skandinavce po pitanu Jazz-a ...... eeeee , kolika je to dubina moje nesvesti

dobro sto je tako , s obzirom na moj izrazito skupljacki karakter - sto manje znam , mirnije zivim

:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...