Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

^

Ama, jesi skinuo moju preporuku ( poslednji album Eno-a izašao 23. aprila ) ? :coffee:

MUSIC.YOUTUBE.COM

Ein neuer Musikdienst mit offiziellen Alben, Singles, Videos, Remixen, Liveauftritten und mehr für Android, iOS und Computer. Hier ist für jeden etwas dabei.

Odlična kritika u Pitchfork-u :

 

PITCHFORK.COM

Read Tal Rosenberg’s review of the album.

Posle više od 10 god. Eno-ov album sa vokalima ( ko voli Silvijanov Blemish , voleće i ovaj album ). :thumbsup:

 

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Od jutros, po ko zna koji put, prekidam slušanje za radnim stolom u domu svom: čuje se ptica koja se veoma lepo glasa u potrazi za svojim društvom. Eto, to slušam... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, dejanco32 reče

Jel ima neka dobra pley lista za voznju od 5-6 sati ?:D



Kad se vozim u A ili iz nje često sam na randomplay na ovoj listi.
Nije za otvaranje novih glazbenih granica nego poznate numere koje ne ometaju, a drže budnim. Nešto kao nostalgija play list.



A ovo ako sam toliko umoran da moram (potpuno falš) tuliti iz sveg glasa dok vozim da ne zaspim.
Također nije remek djelo od liste niti je na ikakav način rađena selekcija osim nabacivanja kao lopatom.
 



To slušam isključivo u autu ili u lokomotivi. Poznate numere me održavaju budnim, a budući da su poznate ne troše mi puno RAM-a jer mi je mozak ionako većinom na safe-modu i rade tek osnovne vitalne funkcije. :D 

EDIT mk2:

Ovo ako vozim naspavan i ne treba mi dodatni poticaj, pa sam uglavnom unutar ograničenja brzine.
Također neelaborirana lista, većinom nabacano lopatom zbog poznatih naslova.

 

 

Izmenjeno od zerowaf
Alzheimer
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...