Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

@Doktor

Entertainment i Solid Gold podjednako volim, samo mi je SG prvi pao na pamet i to baš Paralyzed.

Kako mozak ili nedostatak istog, povezuje stvari - nikad mi neće biti jasno.

Tek, posle Bande, prstići na daljinskom samoupravljaču pustiše Camberwell Now:

 

Pošto ne volim da preturam po arhivi dok svira muzika, odoh na YT da pogledam nešto u vezi njih i iskoči mi snimak sa omotom kasete i odnekud poznatim imenom - Nikad robom.

 

Devedesete mi je učinio podnošljivim snimivši mi nekoliko desetina kaseta sa tada (za mene) nenabavljivom muzikom. Da ne zaboravim i Damira Tiljka iz Zagreba koji se pominje u ovom zanimljivom pisaniju kojem ću se posvetiti večeras. Kad se samo setim, kao da je bilo u nekom drugom životu.

AHOGONSINDUSTRIALGUIDE.BLOGSPOT.COM

For a variety of reasons, rock music in former Yugoslavia never achieved the status of a subversive underground movement it had in othe...

 

Posle Camberwell Now samo sam nastavio sa This Heat. Ponovo odoh na YT da vidim ima li čega novog i voilà:

 

Na ovako tmuran dan verovatno bih se "trovao" nečim iz ECM kuhinje ali mi je dobro došlo malo neočekivanog razmrdavanja.

Doktore, direktno si ogdovoran za današnje veselo popodne i na tome ti hvala. :worship:

Zahvaljuje se i komšija koji mlatara rukama i nešto viče, samo ga ne razumem da li je "pozdravi Doktora" ili "poslaću te kod doktora".  :crazyrocker:

Izmenjeno od Aciko
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

BBC Radio 3, upravo...

Adam Rutherford, geneticist... Identical Ancestors Point... ;)

ISOGG.ORG
WWW.SCIENTIFICAMERICAN.COM

Humanity’s most recent common ancestor and so-called genetic isopoint illustrate the surprising connections among our family trees
WWW.THEGUARDIAN.COM

The advent of cheap genetic sequencing has given birth to a burgeoning ancestry industry. But before you pay to spit in a tube, let me give you a few facts for free
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...