Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Nekako se dobauljao kuci . . . .  posle elementarnih radnji, sedoh i poceh da pravim spisak numera za preslusavanje @Mikorist-ovog DAC-a koji smo danas dogovorili da preslusamo cim ove vrucine utihnu. :jump:

Elem, prva numera sa spiska ide atm . . . .

Dobro je da ima u ruskoj radnji (FLAC), a Mikan ce proveriti da li ovo ima na Tidal-u. :dance2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bogami, ako ja u svaki post ubacim referencu na neki od mojih uradaka, ode forum do djavola

ce ga prevedem pod ZM Blog

otvoricu veceras Mikum/Nixie temu, pa se ponasajte tamo, da se ne presipa digitalni mist svuda

jbte, il da otvorim specijalisticki Naim/Lampizator/WE/Linn/wtf. forum, pa da znam gde sam

 

:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro jutro. :coffee:

Naravno za danasnje "otvaranje"  Massive Attack. Ide komplet Protection album. :dance2:

Juce sam u nekoj prepisci sa @Mikorist saznao gorku istinu da Tidal skoro da nema nista od "ranih radova" bendova i izvodjaca iz 70-tih. :(

Procesljali smo nekoliko label-a, npr. ECM od Stephan Micusa nema nista pre 1990 god.

Da ne govorim o opskurnim psihodelicnim bendovima s kraja 60-tih i pocetka 70-tih ( pr. Zior - Zior ), nema npr. od Edgar Froese-a album solo prvenac Aqua.

Veliki minus i moja dilema da li je uopste ulaziti u avanturu mesecne pretplate za ovu platformu ?

Kako stoji za sada - nista bez domace manufakture ( rucnog prebacivanja original albuma sa CD/LP ), kao i ruskog ducana. :huh:

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 4 časa, Doktor reče

Juce sam u nekoj prepisci sa @Mikorist saznao gorku istinu da Tidal skoro da nema nista od "ranih radova" bendova i izvodjaca iz 70-tih. :(

Procesljali smo nekoliko label-a, npr. ECM od Stephan Micusa nema nista pre 1990 god.

 

Ja uzeo juče Dizni +  umesto Tidala - imam free trial 30 dana Tidal...Možda uzmem jedan mesec dok ovo probavamo. Posle se ne isplati. Jer pola je folder sa rutrakera:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...