Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

30 minutes ago, Zen Mod said:

. . . 

zna li se u Carsiji sta je sa Kojom?

Na žalost, nema(m) novih informacija.

Poslednji info je od prošle godine - oporavlja se od moždanog udara u jednom domu za odrasle u Engleskoj ( London okolina ). 
Leva strana tela mu je bila u maleru. :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ponovo slušam Listovu sonatu u B molu; pored Pogorelićevog i Bermanovog izvođenja, nabavio sam još i Horovicovo iz 1932, skinuto sa šelaka - kada se apstrahuje šum koji je poprilično čujan, izvođenje je blago rečeno fenomenalno.. ko ne ume da apstrahuje šum neka sluša kablove P:

Compress_20220811_103917_7473.thumb.jpg.759375bcf89a213279c561d8c25562f3.jpg

Compress_20220811_103917_7898.thumb.jpg.c6e387d5f8e85da3005b5cf50fd62905.jpg

Compress_20220811_103916_6960.thumb.jpg.b24ec3504880cf9f1148b62b917e1d2d.jpg

 

Izmenjeno od Woland
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Doktor said:

Kad' pomenu Bugge-a, na Keca se setih albuma koji sam dannocno preslusavao pre 10+ godina i dan danas mu se rado vracam. :)

:dance2:

ma Bugge je izuzetan klavirista...ima neceg u tom kako manipulise crno/belim "tipkama"...u rangu jednog Peterson/Jarrett/Corea/Evans/Hancocka,i sviri ko da si u shaker ubacio svu petoricu...s jedne strane vickasto/salabajzerski sa izutenim faktorom zabave,s druge strane,vrlo,vrlo ozbiljno...:punk:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, neskor said:

kada se samo setim njegovog koncerta u Sava Centru pre nekih 15 godina sa Sidsel Endresen, kakvo je to uzivanje bilo :wub:

nemoj mi nista reci,gledao ga uzivo sa Endresen/E.Aarset-om,na nekom jubilarnom koncertu JazzLand records-a...to je izuvalo po svim parametrima...koncertnim/hifistickim zovi kako hoces...sedeo neposredno u maloj koncertnoj dvorani iza mix pulta,jedan od najboljih koncertnih dozivlaja "all time",barem za mene B)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...