Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Negdje mi zvoni da sam davno na omotu CD-a pročitao nešto kao da im je Miles dao note ili upute i rekao nešto tipa: "Snimamo odmah. Snaći ćete se."
Što je uzevši u obzir tko je svirao tada s njim možda i točno.
Moram potražiti CD i pročitati još jednom, ali ako i nije tako, nećemo dozvoliti da istina stane na put dobroj legendi. :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kai Alcé Featuring Rico (105) + Kafele Bandele – Take A Chance (The Dubs)

Label:

NDATL Muzik – NDATL013SE

Format:

Vinyl, 12", 33 ⅓ RPM, 45 RPM, Limited Edition, Special Edition, Pink Dark, Marbled

https://www.discogs.com/Kai-Alcé-Featuring-Rico-105-Kafele-Bandele-Take-A-Chance-The-Dubs/release/7078551

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

NIXIE, kada spomenu 1972. setih se... Black Sabbath je napravio muziku heavy, ali su u krajem 70-tih 2 grupe definisale heavy metal: Iron Maiden i Judas Priest. Ja sam kao klinac više slušao Iron Maiden. Zato sada kačim "Judas Priest - Freewheel Burning (Live)", da im se malo odužim.... 

I, prvi post ispod videa: "Has anyone ever heard Rob Halford and then NOT think, "I wish I could sing like Rob Halford!"...?"  ...nije da to ne važi i za Bruce Dickinsona :D ...mada je on stigao tek za treći album...

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

36 minutes ago, NIXIE said:

Ja hevi metal i hard rock ne slušam, osim posle recimo svadbi i tako tih doživljaja. Tako se očistim. Obično AC/DC ili Metaliku. Nađem na Youtube i sit se naslušam. :party:

Ja delujem preventivno, pa na narodnjačke svadbe ni ne idem...

Nego, možda umesto sa 3*AC/DC, uspeš brže da se očistiš sa 1*Arch Enemy...?

P.S. Ne zaboravite da uključite title u setting, ko hoće da prebire po textu pesme....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Japan standardno u zaostatku 40 godina sa muzikom...otkrili punk. :lol:

A ja se evo mučim s ovim netalentovanim Norvežanima....mislim, bili 18. na Eurovision. Pesma blagi užas, neki pop u pokušaju, vizelno i muzički minus beskonačno...pa rekoh da im nađem nešto da bude makar podnošljivo....za sledeću godinu... i evo...:lol: inače, ovi neodrasli likovi su iz Nemačke, očigledno, i "humor" je nemački...:heh: ....ali uprkos svemu sam se kikotao na ovu roze Eurovision death metal predstavu. Inače su svi death metal bendovi u ozbiljnim temama, mahom apokalipse i slično...:diablo: ....pa je ovo bilo kao funny intermezzo.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kad su oni sto su izmislili punk bili u dobu da su se muljali po zemunicama, Japan je imao civilizaciju

Japance ne mozes da gledas kao sve ostale, oni su svet za sebe

a i curice se strasno zabavljaju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, BokiTokiVoki said:

Japan standardno u zaostatku 40 godina sa muzikom...otkrili punk. :lol:

. . .

Mda. :heat:

https://www.youtube.com/watch?v=clNt7ba3N6A

Ovaj band je i dan danas nedostižna lestivca za mnoge države. 

:jump:

( p.s. za @prophet-a, a i druge : pogle' samo "obor" koji ima Sakamoto od analognih synth-ova :wub: )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...