Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Soulive - Rhapsody Originals

Zvuci iz 2007-2008me, ko da je bilo pre 125 godina... Nesto mi se otegla ova tekuca dina, pa sam moguce preterao u 125 ali ajde da se nadjemo na 67godina godina i shes meseci [emoji16] znaci, bilo davno kad je snimljeno, no i sad eonima kasnije, zvuci dobro kao i pre pola godine i 67 minuta.

Ili tako nesto, zaboravih sad sta sam nameravao objaviti internetu.

81l280A0GhL._SS500_.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovo nije za njanjave sisteme,i curice :loleverybody:..nije zgoreg dobro otpanjiti...slusao jednom na ATC 150 aktivi,u sobi nekih 22-25m2...istresa iz gaca :diablo::D

"The wildest of all is a fourteen-plus minute quasi-cover of Bill Withers’ “Aint No Sunshine”, here titled “Animalitos (Aint No Sunshine)”. 

blush.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Kako da se ne secam(o). :jump:

Kada pomislim na grupu Tako, prva asocijacija mi je Dule Cucuz, basista, jedan dobar dasa koji je radio i zvuk na koncertima, a imao je i svoje ozvucenje koje je iznajmljivao tom prilikom. Nikada nas nije ispalio kada smo se dogovorili za posao. :BeerMugCheers:

http://duki.artmedialine.com/blog/index.html

Glavni je u Tako definitivno klavijaturista Ilijin. Odlicna progresivno-psihodelicna rokcina.

Thnx sto me podseti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

trenutno krenuo sa preslusavanjem ovih reizdanja od G.Dead...msm,dokle ce nas muziti (verovatno dok jos imamo mleka B)),sad su sve eskalirali na 3CD,svaki...

https://www.amazon.com/American-Beauty-Anniversary-Deluxe-card/dp/B08HGPZ1Q4/ref=sr_1_1?crid=30HRAH7ECMHSO&dchild=1&keywords=grateful+dead+american+beauty+50th+anniversary&qid=1607334330&s=music&sprefix=grateful+dead+american+%2Caps%2C377&sr=1-1

https://www.amazon.com/Workingmans-Dead-50th-Anniversary-Deluxe/dp/B0882NXWCX/ref=sr_1_1?crid=2IBNB0SIBLQ5C&dchild=1&keywords=grateful+dead+working+mans+dead&qid=1607334851&s=music&sprefix=grateful+dead+working%2Cmusic-intl-ship%2C366&sr=1-1

remasteri originala su dobro uspeli,jest da je prikalemljeni materijal prvorazredni,kako muzicki,tako i tehnicki,uzimajuci u obzir vremenski period nastanka tih snimaka,al mislim da ce kod mene ostati u download varijanti...:matrix:...

 

 

american.jpg

workingman.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sta sad videh od W, oce katastrofa neka da nastupi, neko cudo, neka posast da se razmane po drzavama, bozemetesacuvaj...

Nego, ovaj album mi uvek naleti klizecim startom iz mrtvog ugla, ama nikad ga nisam sa namerom pustio, uvek nesto drugo trazim i vidim ga, ćuti u uglu.
A dobar album skroz. 2d23ba-20130722-wise-up-ghost.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...