Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

2 hours ago, Doktor said:

^

:worship:

Preporuka - slušati komplet "trilogiju" za pravi ugođaj. :wub:

Dole još dva albuma ( iz trilogije ) :

 

 

 

eh,sve je krenulo da sam dobio pre par dana slike nekih LP-a od dealera,sta bi da prodaje....ubo prstom u "First day" kad sam ga video na slici...bolje da nisam,pozlilo mi od cene sto trazi za to....:o

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, paja959 said:

eh,sve je krenulo da sam dobio pre par dana slike nekih LP-a od dealera,sta bi da prodaje....ubo prstom u "First day" kad sam ga video na slici...bolje da nisam,pozlilo mi od cene sto trazi za to....:o

2 x LP - retko, nije bilo reizdanja. CD se još i nadje, ovo nisam nikada video da neko nudi ovde u Bgd. 

Mogu misliti koliko ti je traženo ( trocifren broj vrv. ? ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, paja959 said:

ovde u lokalnoj valuti,petocifren broj.....osumDESETojra...:wacko:

Mda. Discogs je čudo. Svi dileri prate pomno šta je tamo navedeno i onda tako zacepe.

Bitno je da je diler pouzdan, da zna šta je mint, šta je vg+, a šta ex -. ;)

Ovde u Srb uglavnom lupaju cene kao da je sve tek izašlo "ispod čekića" ( aka mint ). :)

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Doktor said:

Mda. Discogs je čudo. Svi dileri prate pomno šta je tamo navedeno i onda tako zacepe.

Bitno je da je diler pouzdan, da zna šta je mint, šta je vg+, a šta ex -. ;)

Ovde u Srb uglavnom lupaju cene kao da je sve tek izašlo "ispod čekića" ( aka mint ). :)

 

 

a ne,pouzdan dealer,obicno se lako moze trgovati sa njime,menjamo/trampimo sta ja imam tehnoloski visak,ako nisam zadovoljan,mogu i da vracam,tako da je on picpic...ali tu je i on povukao iz rukava kartu kec na jedanaest "discogs"....:matrix:...taj Darshan je inace stvar sto ja kazem "nemaju se kilowatti snage i memranske povrsine,da bude dosta" :jamaica: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

msm sine, ovo je jedan od onih retkih koncerata - kad se zavrsi zadnja pesma, samo polako izadjes napolje, nema zvizdis bis, nego gledas kako glavu zivu da izvuces dok se skidas na normalu

Anna je ....... elementarna nepogoda.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...