Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Meni ovo mnogo super.
Muzika ko iz 61-e, snimljeno pre neki dan, maltene. I to dobro snimljeno, naživo.
Kvintet, kao oni stari kvinteti u nekom zadimljenom baru sa niskim plafonom i gostima koji su, većinom, u alkoholisanom stanju. Ovi sto sviraju su surovi profiji koji su, većinom, naduvani. 71 ncFS6uPL._SS500_.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Možda predlagah ovo hvale vredno delo, evo da podsetim.

Otprilike, najbolji blues album 2019.

Molim za kontrapredloge.

Woland treba ovo da sluša na trenutnom setup-u kad ustane u subotu u pola devet, spremi kafu end cigaru. Njemu treba jutarnji bluz da spozna alldaylongone blues.
Evo ga, skini ga, W.
Bez zjbvnj. a0404277725_10.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Procitah danas recenziju Ambrozica o ovom albumu, ne budem lenj, nadjem i preslusam. Dvaput.

Ume on da malo "preuvelicava" i tako to, znam i da odvajkada voli brazilce, ovaj put je vrlo fini tekst srocio, u sredinu, ni tamo ni vamo.

 

Odlican je album. Evo, pusticu ga treci put. Odlican.1233170722_large_550_tmp_2F1580762336054-3be844qwnmb-fe08dcaaac3b044852acb2f7937b8a55_2FCAPA_LP_MARCOSVALLE_CINZENTO_281_29.jpg.7e665cb7e28c507294dc5a42b9d305d9.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

In Rock ili Machine Head ? Teško pitanje za odgovoriti.  :jump:

"Mašinku" obožavam, polizao sam do sada jedno 3-4 primerka u mladosti, ali mi je nekako album In Rock uvek bio okosnica i kamen temeljac razvoja. :Viannen_loungelizard:

Naravno, Speed King, A1, numera koja otvara album. Prvi put sam čuo " Brzog kralja " na radiju ( Bgd 202 ) momentalno sam osetio taj vajb sa Jon Lordom, Blekmurom i ostalom ekipom "Purpurnih".

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...