Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

14 minutes ago, Woland said:

Nils Petter Molvær - Khmer

HC jazz'n'trumpet emoji869.png

26411ae76e0e14082aaeb89e89fb0d40.jpg

alo,ciko,nist to ne valja...:shinymj5:..3x sam ga gledao uzivo,prvi put pretezno materijal sa Khmer i Solid either..kasnili su sat vremena,jer tonci su radili fine tuning..kad je prosviralo,raspametio sam se totalno..Nils,Aarset &Co,2x DJ-a (!) u totalnom kataklizmu perfektnog zvuka i izvodjenja..eupcija Etne i ovo sa ovog videa na YT je misja prcaza naspram toga..par puta sam gledao u tavan,ima li dvorana jos krova,imamo li sve zidove..:rasta:..kasnija dva ,mnogo slabije (Hamada tour,ER tour)

 

IMG_3204.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Daklem, slušam na Bandcamp-u, ulovim ga promptno, hevi vejt trofej, ludo, burazere, ludo.

Dub Colossus - DR STRANGEDUB (or: how i learned to stop worrying and dub the bomb)

Ova ekipa NEMA prosečan album, svi su odlični, 5 od 5, Manitua mi.
a1747727405_16.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Woland said:

@paja959 ja sam na njih dvojicu skoro zaboravio, setio se kad sam video da će ECM da objavi Khmer na vinilu, pa sam ih istidalio :) 

a, za koncert zavidim veoma :) :thumbsup:

kazes Khmer na LP?..zateftereno :mrgreen:..a za koncert nista necu reci vise,i sad se najezim samo kad se setim kako je bilo..ti skandinavski tonci znaju nesto..Mari Boine,EST,Wesseltoft sve su dobro radili ovde,ne gurajuih  u preglasno,zvuk je cist ko suza,i kad na to ulete muzicari sa svojim distorzijama,to sece ko zilet ,al to sa Nilsom je bilo sve na kubik barem :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...