Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Zahebavaš, ali evo - postoji i kruži gomila bootleg snimaka za koje se govori/piše da ih je Rihter izvodio, a upitno je.

Ovde su Philips kao diskografska kuća, kao i sam pijanista dali do znanja da su autentični "živi" snimci ( piše : Bon/Rolandsek 1991 god. ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Alessandra Celletti - Sacred Honey

posle 20 godina Alessandra je ponovo snimila kompozicije Gurdžijeva, ovog puta u kolaboraciji sa kontrabasistom Daniele Ercoli.. snimljeno u Rimu (odličan snimak, veoma neposredan, na momente sirov u dobrom smislu reči), osnova su klavir i kontrabas, ima nešto malo elektronike, a čuje se i harmonium, kaval i eufonium..

veoma prijatan CD koji kupuje na prvu notu, uz Anja Lechner - Vassilis Tsabropoulos: Chant, Hymns and Dances, jedan od mojih Gurdžijev favorita.. oba ispred Jarrettovih Sacred Hymns.. zbogradi razumevanja štiva, razume se [emoji4]

Sacred Honey mi je, uz još jedan CD (i još ponešto [emoji854]) stigao kao poklon, uz Alessandrinu ploču

2a0680b49c0b2c2416bc00d0bcbbf83d.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, neskor said:

Ako ide Buc Kesidi onda mora i ovo :)

. . . 

Da. Tako je. Ljubičice. :thumbsup:

Šta još da dodam nego da se vidimo na pivu u Elektropioniru ili DOB-u prvom prilikom. :cheers:

A sada nešto sasvim drugačije što bi rekli Pajtonovci, a u suštini toliko blisko.

Flesh - nemački elektro pop.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:smesna: :smesna: :smesna:

 

e pogleda sad slimak pobednicke pesme na bljakoviiziji

msm ....... sta reci o nivou svesti nekoga kome je ovakva (ne moze se to nazvati) pesma - na nivou da bude razmatrana za bilo sta ........

mda , ipak je korisno podsetiti se ponekad da nista ne propustam sto ne gledam TV program i sto od radija slusam samo jednu stanicu

:rofl::rofl::buehehe:

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...