Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Msm..

Votdfakjulisn aj nevr nov...

No, bez obzira na to, da ste zivi i zdravi i sve najlepšije i dižem moonshine kristal za vas izgubljene i ol det šit.

Kaže ovako:

Ranie Burnette -Hill Country Blues

Ima omot na G, ali isečen. Evo cela slika.burne24.jpeg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

u svađi sam sa Nemanjom Radulovićem, gledao sam ga u dva navrata na domaćem terenu, kako ponesen čaršijskim tapšanjem po leđima traći svoj neupitan talenat, pa mi je zbog toga ostao izvan vidika..

međutim, danas Radulović ima ugovor sa DG, snima po jedan CD godišnje, poslednja dva sa Istanbulskim Filharmonijskim Orkestrom Borusan, izlaze mu recenzije u Britanskom Gramofonu..

poslednji CD se zove Baïka' - i nosi lepo promišljen repertoar Hačaturijana i Korsakova u Sedlarevoj transkripciji.. ne samo promišljen, već je izuzetno odsviran, čak toliko da ga kritičar postavlja na prvo mesto modernih snimaka Hačaturijanovog violinskog koncerta, uz referencu ka Ojstrahovom snimku sa kompozitorom u ulozi dirigenta..

repertoarski sjajno balansiran, ovaj CD pruža mnogo zrelijeg Radulovića, prefinjenog i preciznog, bez ranijih mladalačkih izleta.. odličan Nemanja

2659f58acddf4f255eb851975d6b6cbc.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sa Pavlom Krstićem nisam u svađi, naprotiv - njegovim poslednjim koncertom u Sinagogi me je, i ne samo mene, kupio..

 

objavio je jedan CD, resital sa Rahmanjinovim u glavnoj ulozi.. nije kao Berman, ali možda postane [emoji3]

 

CD je veoma slušljiv, Krstić mnogo zreliji nego što je tada bio star.. preporuka

 

f7c268afb51e5a827b962f343f86a7f1.jpg&key=3644af02c2127feb0d22c50072bc740028a6f8756e1df80545c8e7863107aced

 

e5470c83d3444c79644deefb1d793a92.jpg&key=0c40b0c01c7ff339a3f068b89fcdc953bd8ccd7c68566a7676bcfd7246e5eec4

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 3/19/2019 at 7:22 PM, Woland said:

u svađi sam sa Nemanjom Radulovićem, . . . . odličan Nemanja
 

 

On 3/19/2019 at 7:37 PM, Woland said:

sa Pavlom Krstićem nisam u svađi, naprotiv - 

objavio je jedan CD, resital sa Rahmanjinovim u glavnoj ulozi.. nije kao Berman, ali možda postane emoji3.png

. . . 

Procitah ovo upravo sada. 

Dakle, bio si izuzetno dobrog raspolozenja u utorak vece. Definitivno. :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trijas vezan za Nemanju : duboke cizme na pertlanje . . . mlataranje glavom . . . Niska Banja. 

Takav performans bi vise voleo, ali da je u glavnoj ulozi bila Vanesa Mej.  B)

"Nejaki" - Krstic i Kolos sa Rodosa - Lazar Berman. Hmmmmm . . . .

Slazem se. Zelim mu svu srecu da krene stopama Bermana. :thumbsup:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo se greskom naziva live album, kod ovog band-a koncert je, nekako, vise spiritualna seansa ili svojevrsna psihoanaliza (ko je zainteresovan za tako nesto) pomocu zvukova u odredjenom prostoru gde se koncert odrzava. Pomaze i kod umornih ledja, uopste pomaze kod stanja umora, ukljucujuci i moderni fenomen koji ima milion uzroka a ispoljava se kao smorenost.

71DkpvSu37L._SS500_.jpeg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...