Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Jee jeeeea..

Slusao sam pre neki dan oci u oci veoma jadno "objasnjenje" zasto bi ovo bio odlican album da autor nije iz Čačka nego iz BG, NS... ali, eto, pošto nije, album je dobar, u najbolju ruku..

Msm, nema nama pomoći... Otišli smo u mp3, nije da nismo znali ali jednako boli.

Ja sam jednom bio u prilici da naletim na Antona kad su Partibrejkers svirali u Milanovcu i reče mi čovek dok delismo smotanjac da nije bitan moj naglasak dok imamo isti groove, bila neka normalna fina priča... Rekoh, lepo je to, kulturan čovek... Toga ima sve manje, tj. ljudi odlaze, ostajemo mi slomljeni vremenom, nemamo snage za beg, što bi reko moj kolega osećam se ko najsporiji miš u Mexicu...

Evo jedan fini mjuz, nek ide sve u mp3...

tserddfsadfasdgfasd.jpeg

Sent from my AGS-W09 using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ha ha, misanderstending bejbi [emoji3]

 

Radio ok, produzetak recenice i ocevidno pogresan izbor nastavka... Ima jedna disciplina, retka izgleda, nastavljanja recenica, interna stvar, mozda mozes cuti kod Kralja Čačka? Ne konta svako?

 

Svejedno, pusti sad Disciplinu No mistery at ol i sve je tako to u redu.

 

Kazna za usi, znas valjda reci, mjkmubzju, album lud, cudi me da ne znas? Shvatite, ne zelim nista da vam dam... i tako dalje...

Zar to nije sjajan tekst, msm, razni su ukusi, ali leba se mesi oduvek, zna se kako.

Sent from my AGS-W09 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam znao za taj tekst gde se pominje Radio Bg. Sve OK.

KZU nisam nešto ispratio. Ono, jesam i aktivno učestvovao u tzv. "trećem nju vejv talasu" onomad sa bendom "Sibir". :)

Neka daleka 1980/81. 

KZU su došli nakon pola decenije, a ja sam tada već raskrstio sa aktivnom svirkom. 

Zaključak - :BeerMugCheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...