Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

3 minutes ago, Doktor said:

A da, zna se , danas kod mene se samo slusa trilogija - This Mortal Coil, jerbo nisam sposoban da se upustam u nesto drugo, tj. moram da se "spustim" sa Bauhaus-a.

 

Hihihi i ja jutros turio This Mortal Coil uz kafu :) Možda kasnije potražim i Bolana :) :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Doktor said:

Polako izlaze video klipovi na yt  :

:dance2:

Hvala <3 Utisci se sležu, filing je još bolji nego jutros. U pravu si, bubnjar im je odličan, precizan kao smrt. David J kao onih dana, novi gitarista sjajan. Zvuk OK. Predgrupa dovoljno odvratna da sa još većim nestrpljenjem očekuješ glavni akt (domaći kaver bend po imenu Gift, China girl i slično, horor). Ali i dalje mislim da su mogli da iščitaju Belu i Parties na neki novi, neočekivan način. Imali su dooovoljno vremena, 40 godina jbt ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

43 minutes ago, Miloš 1210 said:

Hvala <3 Utisci se sležu, filing je još bolji nego jutros. U pravu si, bubnjar im je odličan, precizan kao smrt. David J kao onih dana, novi gitarista sjajan. Zvuk OK. Predgrupa dovoljno odvratna da sa još većim nestrpljenjem očekuješ glavni akt (domaći kaver bend po imenu Gift, China girl i slično, horor). Ali i dalje mislim da su mogli da iščitaju Belu i Parties na neki novi, neočekivan način. Imali su dooovoljno vremena, 40 godina jbt ;)

:thumbsup:

Moja "gerijatrijska" ekipa od sinoc sto smo bili skupa je komplet izbezumljena u pozitivu, a sto je retko, obzirom na afinitete, i muzicke pravce koje svako od nas preferira. To je i upravo zbog toga sto se na sceni videla tolika posvecenost umetnika, toliko profi i spremno sve odsvirano, dodatno sto Piter i sa +40 god. u "debelom mesu" je i dalje vitak i krotak, te je bilo one njegove prepoznatljive koreografije. 

Nisam bio lenj, te sam malo "proguglao" o coveku koji nam je svima u ekipi, a kako vidim i tebi oduzeo dah i dobio najvise ocene kao artista.

Dakle, Marc Slutsky, studijski bubnjar, nova generacija, ali ni malo naivan. Naprotiv. Njegov odlican sajt o svemu tome govori.

https://www.marcslutsky.com/

Impresivan CV, drum studio, masterklasovi, lekicije etc. . .  

A gitarista John Adrews je takodje jos jedan xtra studijski muzicar iz NYC.

https://loudboy.net/john-andrews/

Ovako danas mogu cak da zakljucim i odahnem sto su Ash i Haskins bili opravdano sinoc odsutni u Hangaru ( po navodima iz muzickih listova, njih dvojica su upravo sa svojim bendom zavrsili turneju, mada ja sam licno skeptik po pitanju toga, jer je notorna cinjenica da su Murphz i Ash bili od samog starta kao "rogovi u vreci" ). 

Ne zaboravimo takodje da je bubnjar izvornog Bauhaus-a rodjeni, mladji brat Dejvid J-a, basiste, koji je sinoc participirao u ovom slavlju i godisnjici od prvog maxi singla Bauhaus-a, te prvog albuma koji je i u celosti sinoc bio izveden, onako "u glavu" od A1, pa sve do B4.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas sam preuzeo cd i toliko sam oduševljen da je akcija pokrenuta pre manje od godinu dana (u decembru 2017. godine) iznedrila ovakav rezultat:

Klavirsko-Nebo-300x300.jpg

Klavirsko nebo - nova klavirska muzika kompozitora iz Srbije

Pop Depresija je u decembru 2017. godine pozvala da se kompozitori iz Srbije jave sa svojim novim radovima u cilju objavljivanja jednog ovakvog albuma.

O albumu

Bandcamp preslušavanje i daunlod

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...