Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Koji gruv . . . . a ?

A ima i ona prica u dokumentarcu o njima ( aka grupi Santana ). Naime, trebalo je po rasporedu da nastupe uvece ( Vudstok 1969 g.), uglavnom posle 19 h, pa dok su cekali, krenuli su da se "gruvaju" i pripremaju taktku za to vreme. Kad' ono, doslo do krupnih izmena u programu, pa su ih pomerili za pola 4  popodne. :buehehe:

Sam Karlos prica u tom filmu da se dosta toga na samom koncertu, kako i samog performansa ne seca.

Brte, tolk'o se puk'o da to nije normalno bilo.

A ni ostali u bendu nisu bili bolji sto se i vidi na video klipu. 

Meni Majkl Sriv ( bubnjar ) definitivno najubedljiviji da se "uradio". :jump:

Frapantno je to i dan danas kako su ovu numeru besprekorno "ispeglali" u takvom statusu. Bez kix-a i falsh-a. Respect.:worship:

Koja su to bila vremena. Heeehhhhhh . . . . 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, Mikorist said:

Testira SissySIT . :laugh1:

Hahahaha  . . .  međutim, posle prvog smeha "na Keca", Miko, mogu ti reći da je to odličan muzički sadržaj za testiranje audio uređaja. :)

Naročito ova Nokturna što je Zen znalački odabrao u moru raznih izvođenja.

Konkretno, ova izuzetna francuska pijanitstkinja Brižit Egnerer je sam Top u predavanju Šopenovih klavirskih dela. Referentno.

Doduše. kada smo kod Šopena i celokupnog njegovog opusa, ja ću i ovaj put "ko Švaba tralala" pomenuti 4 Balade i 4 Skerca.

To je za mene potpuni vrh pijanizma.

A koga ću za ovo izabrati ? Pa naravno, Vladu Aškenjazija :

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Onako posteno . . .  malo preterujes sa emocijama apropo ovog osrednje kvalitetnog filma. 

Naravno, IMO. :)

Jbga, ali mene ovo uopste "ne pomera". Naprotiv. Kao da sam seo u McDonald's.

Msm, ovaj Bredli Kuper je def. (hajmo biti korektni, pa . . .  IMO ) jedan mediokritetni tip u filmskom biznisu.

Sa druge strane, Lejdi Gaga me je def. razocarala pojavom u ovom odurnom filmu.

Nekada je to bio Kris Kristoferson, a ovaj Bredli je jedan najobicniji teletabis.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.radiobeograd.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=68&Itemid=68

 

 

15:00:00 - 16:00:00 КУЛТУРНИ КРУГOВИ
celebration3.jpg

Дневни магазин културе 

У фокусу емисије Културни кругови је почетак 63. Међународног београдског сајма књига – извештаји са занимљивих трибина, разговори са књижевницима и гостима сајма, јављања уживо наших репортера који нам представљају дневне активности и сајамски програм. 

Говоримо и о изложби-инсталацији рада Душице Дражић и Вима Јансена „Пројектор” у Салону Музеја савремене уметности у Београду. Кустоскиња пројекта је Уна Поповић, а инсталацију чини бронзана реплика модела пројектора Искра НП-21 на којој се пројектује 35-омилиметарски филм у боји, а који приказује процес настајања реплике, изливања сваке компоненте пројектора у бронзи.

Емисију уређује и води Ранко Стојиловић. 
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kamasi Washington "Heaven and earth"..3CD ne 2 kao sto je na omotu..retko vidjena perverzija od pakovanja,treci CD "zablindiran" prilikom pakovanja u sredisnji deo,moze se doci do njega ako se rasece omot (ili kidanjem,pa se eventualno pokida ceo omot)

IMG_2121[1].jpg

IMG_2117[1].jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...