Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Nije ovako bilo nikad. Zna se ko se dernja u mikrofon, nešto ovde nije u redu.

Verovatno njen dečko pravi odlične kokos štanglice i usisava sredom, petkom i nedeljom. Subotom ide na pijacu, i kod manikira.

 

Šalu na stranu, širok glas, šta reći.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 3/23/2018 at 10:36 AM, InSides said:

 

Интересантно - постоји нека најава - видео човека синоћ (гледали концерт Tony Levin-ових Stick Men-а). Ако има нешто конкретно, јавим.

@Doktor @ninja Причали смо пре скоро 6 месеци о винил издању албума "Мајчин Јазик". Колико сам схватио, нема још конкретних планова за винил издање тог албума.

Али... крајем Новембра Македонски дилери плоча добијају омању количину ланског издања албума "Крушево":

https://www.discogs.com/Vlatko-Stefanovski-Miroslav-Tadić-Krushevo/release/11543047

180 грама, 2 x црни винил (~60 EUR)

165 грама, 2 x плави винил (~70 EUR)

(*) Третирају издање као "аудиофилско".

Колико сам схватио (ако ме нису излагали) тираж је мали, али могу да заинтересиране спојим са локалним препродавцима, ако немате контакте.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 
 
Uvek kada vidim na YT video klip KEXP-a, momentalno mi se pojavi osmeh na licu.
Dakle, Delvon Lamarr Organ Trio. 
Delvon koji eksploatiše full Hammond orgulje sa sve pedal board-om + Hammond Leslie ( atm sam na poslu, pa ću kasnije "bistriti" o kojim se modelima tačno radi ), Džimi Džejms gitarista koji toliko ima Erik Gejla-u su sebi, kako izgledom, tako stilom sviranja gitare i Dejvid Mek Gra za baterijom ( bubnjevi ). Ne znam zašto, ali dramer me neodoljivo potseća na Džejn Krupu. :)
 
Dodatno, najveći "biser" su komentari posetilaca YT, a evo ubedljivo "najjačeg" :
I wish my wife looked at me the same way that drummer looks at the organist... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...