Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

^
[emoji1] Uvek sportski kod mua, priznam kad izgubim. Inače, taj duel uvek gledam, sto bi englezi rekli, iza kauča [emoji41].

Satnica je malo prerano za počet sa pivom te stoga planiram da odem do prodavnice kad se završi. Ako pobedimo.

Ako ne pobedimo a ne izgubimo onda ću da apstiniram.

Ako izgubimo onda ću da legnem da odspavam do nedelje prepodne. [emoji21]

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jap, nem nista protiv remija. Meni nije bitno dal drugi ili treci, cetvrti. Posto je prvak vec odlucen pre nove godine (teoretski ne, ali...) ovo ispod nije ni bitno.

Za razliku od vecine koju znam a da navija za Liverpool nije mi bitno ni ako ljosnemo ispod cetvrtog mesta. Meni je bitno da igramo dobar fudbal za gledanje, uzbudjenje, ludilo, jbs rezultat. We gonna score one more than you - to treba da bude moto svakog tima, pa sta bude na kraju bice, malo je gadno za zivce al se naviknes vremenom [emoji4].



Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Trotter said:

Jap, nem nista protiv remija. Meni nije bitno dal drugi ili treci, cetvrti. Posto je prvak vec odlucen pre nove godine (teoretski ne, ali...) ovo ispod nije ni bitno.

Za razliku od vecine koju znam a da navija za Liverpool nije mi bitno ni ako ljosnemo ispod cetvrtog mesta. Meni je bitno da igramo dobar fudbal za gledanje, uzbudjenje, ludilo, jbs rezultat. We gonna score one more than you - to treba da bude moto svakog tima, pa sta bude na kraju bice, malo je gadno za zivce al se naviknes vremenom emoji4.png.



Sent from my SM-G361F using Tapatalk
 

13:30, welcome to The Theater of Dreams :) 

uzivajte :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13:30, welcome to The Theater of Dreams [emoji4] 
uzivajte [emoji4]
[emoji4]
Čestitam na pobedi. Tekma, onako... nije bila baš nešto, ali to je većinom tako u derbijima.

Mogao je onaj mamlaz da svirne i neki penal za nas ali, eto, nije i toliko o tome.

Verovatno ostajete drugi, kod nas se nikad ne zna sta ce biti, cenim da najvise zavisi od Celzija, ako oni jos negde izgube bodove onda mozemo i mi i ostajemo u top 4. Videcemo.

Odoh sad malo da prošetam da ne bi razbio nešto u stanu..

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 hours ago, John Coltrane said:

 

Kolterjn, dje i' nadje. . . . :thumbsup:

Evo, mlatim se celo pre podne na poslu, evo i s posla i dalje . . . . 2 albuma, ima na LP . . . hmmmmmm . . . . bice.

Basista mi favorit def. ( msm ovi pokreti psihodelicni na sceni . . . . haos ). :wub:

No, generalno, bubnjar je brojac do 00, ali glavna zvezda programa je ipak guitarman. Odlican.

Svega tu ima. Funk, Hendza, acid psihodelija, jbmliga sta sve pocevsi od jos 60-tih godina XX veka.

Hjuston malo da pomraci ove iz Sijetla, Friska i Njuce.  Neka ih. I treba. :dance2:

Thnx.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...