Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Taj deo odesveukurac mi je poznat od trinaeste godine, secam se jasno trenutka.

Kaki meltdaun kaki bakraci, eno ga ( on, taj, onaj) sad skida sa istoka fajlove i smislja kako inscenira situaciju u kojoj ce moci da ode u garazu po bjelo vino a da ga niko ne vidi. A snimaju ga, zna se.

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

23 minutes ago, Trotter said:

Kutinja je mogo da kupi Metalac ..............
 

Sechas se Strile kadno tede da kupi FC Prishtina Suareza,kazhe nisu chlanica Ujedinjenik Nacija pa digra,da ne sedi.

Te i to.

Kutinju je najboljshe bilo da je presho kod nashe Anchi najedno godinu dana duchi,ono za toplli obrok,ono vudu magija chas ga vidish,pa ga ne vidish,ono chardash ni na nebu ni na zemlji,ima mos,nema mos.

Kakiqurac Mesi,kaka Barcelona.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Shto jes jes.Ija do deset mogu.Udeset chujem neke trube i obaljiva mi se windouz.

Kako ide ona,kad sam imao sedam godina ovrat mi stavili crvene maramu,gadno je stezalo ja se davio,pa jos i danas imam traumu.

W checka da pospimo,pa da nas onda ubaci u frku,ako mu nije neka akovana skripta uletila na zadnji ulaz,odovog procesora intela i pentijuma.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On je na linux apple windouz dosu. Taj ne prepusta nista slucaju.
Čudan tip.

Nego, dok za sutra spremam kavurmu i karkumu sa kivijem u sendviču doslo mi nesto da pustim klasičnu muziku. Izvodjenije orkestar uobičajeni, dirigent nije bio Suđić. MI0001399747.jpg

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Shto jes jes.Ija do deset mogu.Udeset chujem neke trube i obaljiva mi se windouz.
Kako ide ona,kad sam imao sedam godina ovrat mi stavili crvene maramu,gadno je stezalo ja se davio,pa jos i danas imam traumu.
W checka da pospimo,pa da nas onda ubaci u frku,ako mu nije neka akovana skripta uletila na zadnji ulaz,odovog procesora intela i pentijuma.
 
 
W ušao u beskonačnu petlju pa se repeatovo trired, te zaspo blaženim snom braniča Kabela, od onomad kad je skrljo halfa Radnika iz Kovačice u tajbreku druge Vojvođanske.. ne davo ni pet para za Fele i Kučine, svedok iz petlje nije izmileo, pa ga sad ufatilo temporeri tandoprc.. ajuzdravlje, ću se zapetljam jopet..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posle dva sata nakon zavrsetka tekme na Enfild livadi puls mi se polako smiruje... roknuću ko moj ujak jednog dana iznenada i bez najave, trošna srčka nece izdrzati sve to.

Jbt, vise ne znam sta je gore po zdravlje, kad izgubimo ili kad pobedimo? Kakva tekma je to bila!!

Klop NBC intervju posle meca: "What a game! I thought What the Fuck is this?" Komentatori ga upozoravaju da ne bi smeo to da kaze uzivo, Klop odgovara: "Mislio sam da to sme kod vas amerikanaca?"[emoji1]

Ovo me smiruje jako. Kenny Burrell - Bluesy Burrell

R-9174484-1476079656-2050.jpeg.jpg

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...