Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Floor Jansen je elementarna nepogoda, zena visoka 5 metara, i bez svake sumnje retkost na ovome belom svetu ........ prvenstveno zato sto se do tog nivoa i arsenala dolazi samo krvavim radom koji podupire talenat  ; ona je van zanrova, apsolutno

sto se tice Nightwish ......... to je Teatar za poklonike, ljubitelje metala ; priznajem ali ne volim

za mene je Teatar Tom Waits

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, Zen Mod said:

mozda gresim sto je jedini, ali definitivno moj omiljeni AC album

 

Ne grešiš po pitanju Alice Cooper-a. :thumbsup:

Šo se tiče da je album "Welcome to . . . " njegov prvenac jedini vredan album, grdno grešiš. :)

IMO - ne mogu se opredeliti za jedan od njegova dva kultna albuma, koji bih stavio na prvo mesto, tako da neka idu oba. 

 

 

Istoimena numera na School's Out i onaj "zarazni" gitarski rif je obeležio "zlatnu" epohu ( 1967-1973 ) i generalno ovaj album je za jednu ozbiljnu vinil kolekciju koja inklinira rock-u.

Drugi pomenuti sa moje liste Alisovih albuma , Billion Dollar Babies kada je izašao u licencnom izdanju Suzy, brzometno je kupljen i danima preslušavan.

Kako bilo da bilo, drago mi je da si pomenuo Kupera.

Nikada neću zaboraviti njegovo odustajanje od koncerta u Bgd zbog slabe prodaje karata. Da je tada došao, to bi sigurno bio performans za pamćenje.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

He, he . . . . stari , dobri Darshan. 

Ovde trenutno ide jedan od CD-ova iz "obaveznog stiva za imati u kolekciji".

Kultni album Ki-Oku DJ Krush & Toshinori Kondo-a (rip). Jezivo doooobra kolaboracija. :worship:

Fundament Trip-Hop & Downtempo pravca. Ko nema, neka ono bar preslusa sa neke od platformi.

:dance2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

uhhh,brte @Doc..ubijas u pojam,ponovo...:dance2:...dobar drugar mi je ovde u Bp.imao kafic/piceriju,koji je medju prvima jos sredinom '90 dovlacio (kasnije) poznate DJ-ove na "seanse" ovde.....trebalo je i meni dosta vremena da apsolviram tad i DJ Krush,LTJ Bukem,Miles Doo-bop CDove sto mi je donosio tad,al,to je atomska bomba...:punk:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...