Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

^

Jel' si nabavio LP ili slusas preko Coctail-a ?

Btw, odlican album nove generacije sto nije bas cesto danas.

Meni jutros stigla notifikacija da se pojavio komplet album Musica Nuda, pa kren'o sa tim od sabajle. :)

Ovaj italijanski duo me je prosto oduvao kada sam ih cuo na jednoj od audio seansi kod drugara. :worship:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^
Ma jok, nego, pored otvorenog prozora mi sad samo ptičice cvrkuću, živa čoveka niti motornog vozila ne čujem posle 5 popodne, pa mi nešto neobično da slušam ritmičku gimnastiku... Ovakvi ecm-ovi mi dođu ko ambijentalno osvetljenje u onim fenserskim stanovima, liči da je nekako lepo [emoji3]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 hours ago, Trotter said:

^
Ma jok, nego, pored otvorenog prozora mi sad samo ptičice cvrkuću, živa čoveka niti motornog vozila ne čujem posle 5 popodne, pa mi nešto neobično da slušam ritmičku gimnastiku... Ovakvi ecm-ovi mi dođu ko ambijentalno osvetljenje u onim fenserskim stanovima, liči da je nekako lepo emoji3.png

Tako sam i ja, vrlo davno, uleteo u „te vode“... Acquired taste, što bi rekli. Jednom, kada sam (čini mi se, naravno, ne tvrdim) otkrio skrivene veze i ugrađene složenosti, vrlo zavoleo i, sada, mi i ono što voleh nekada nekako drugačije zvuči i stvorilo se novo sito za prosejavanje onog šta mi se dopada. Zahvalan sam slučajnosti koja me je navela da poslušam nešto slično, ako ne upravo to, po prvi put...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...