Jump to content

RCA LC1B odvojena tema


zeljkor

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 50
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Čestitam!

Prema mišljenju novinara iz Stereophilea to je jedan od najpoželjnijih drivera ikada napravljenih. Hvalio ga je još jedan švajser, ali nikako da se sjetim tko točno...Zen, znaš li ti možda koji je to? :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

RCA LC1B. Ipak ima rada na njima da se dovedu u tip top stanje. Sada je samo pitanje isplati li se to raditi.

 

Uuuuuu, zavidim :)

 

Čuo kod jednog u Bačkoj, mnogo mi bilo zabavno  :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Verovali ili ne u Beogradu kod coveka, Stajalo par decenija u radionici.

 

 

Stvarno život piše romane*! :ok:*Ako se dobro sjećam tako se zvala jedna od rubrika u starom Politikom Zabavniku.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stvarno život piše romane*! :ok:*Ako se dobro sjećam tako se zvala jedna od rubrika u starom Politikom Zabavniku.

 

Da nisu to bili oni tzv "petparački ljubići" što ih moja baba svake nedelje kupovala pa brisala suze k'o da nije već na omotu bilo jasno da će na kraju da ostanu zajedno?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da nisu to bili oni tzv "petparački ljubići" što ih moja baba svake nedelje kupovala pa brisala suze k'o da nije već na omotu bilo jasno da će na kraju da ostanu zajedno?

 

 

Meni je ta, ili takva slična, rečenica ostala urezana iz Politikinog zabavnika. Mislim da je uz to išao i logo u obliku stiliziranog sata koji je pokazivao 11.55.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zidni. Kao na ovoj brosuri. Trazio covek 200Eur za njih bilo mi puno.

Ja bih se vratio po te kabinete. Za stambeni prostor mi deluje kao moguće najbolje rešenje. Jesi li bio u prilici da ih čuješ u tim kabinetima? Da ne pričam da u originalnim kabinetima imaju dvostruko veću vrednost ako si ispratio aukcije na ebay-u.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...