Jump to content

Baby BAF , FAK , Svajserbal.......... 2014.


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Aj ukratko posto sam u poslu preko glave.

 

Bio u Boljevcima. Uboli smo hit, mesto je super za sve sto nam treba, druzenje, slusanje muzike, punjenje baterija.

.............................

 

Toooo, soli mi na ranu ......  :frusty:

 

Bata Bane i ja ćemo vam opet zamešati stomakopoj.

 

a tek kotlić ....

 

Koliko sam čekao FAK2 a izgleda ništa od toga. Ima još 1% šaMsi, nada zadnja umire.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pozzdrav svima, 

Listao sam ovu temu pet puta i ako znam da sam vidio negdje nikako da nadjem  broj telefona kome bih mogao da se javim i dogovorim za dolazak, ako uspijem da dodjem  ponio bih Aleph 5 i preamp Aleph 1.7. 

 

P.S.Odgovorni za FAK,  vam nije tesko bacite broj da se dogovorim za uplatu i eventualan dolazak hvala unaprijed.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja jedino da napravim neko sranje u svatovima pa da me izbace pa onda da dodjem.Morace se napraviti repriza na jesen kad smo svi uglavnom slobodni.Veoma mi je zao sto ne mogu doci,a spremili opreme za doneti.Bice jos prilika. :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sto se tice najbolje rute za Boljevce, ako dolazite iz starog dela Beograda ili juzno ili severno od njega, najbolje je autoputem do aerodroma Surcin pa od njega ka selu Surčin i dalje pratiti signalizaciju na putu (što bi reko Alvirović:)) da ne kazem putikaze za Boljevce. Btw u centru Surcina se radi put pa taj deo treba obici.

 

Ko je u novobeogradskim blokovima tipa 70 ili 45 ili blizu, neka ide starim putem preko Ledina za Surčin i dalje.

 

Kada dođete u Boljevce, u centru je saobracajni znak za skretanje levo ka Nautičkom selu. Skrenite levo i nakon 500m ste tu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

od centra Jakova do Boljevaca je jako loš put,osim ako nije popravljen u skorije vrijeme. radi se o svega par kilometara pa svakako nije problem,samo malo pažljivije voziti.

.......

takođe, ko ide autoputem radove na putu u centru Surčina može zaobići tako što će iz pravca Beograda produžiti do petlje Dobanovci (par km dalje od skretanja za aerodrom),a zatim pratiti znakove koji vode ka Surčinu,Ostružnici, Obrenovcu... dakle poslije LUK OIL pumpe usporiti,isključiti se desno,proći ispod sva četiri nadvožnjaka i petljom se popeti na četvrtog. dalje se ide pravo još oko 3-4 km i postoji označeno skretanje za Surčin(lijevo preko nadvožnjaka ,i Dobanovce desno OD nadvožnjaka). od tog skretanja ima još oko dva km do prvog semafora u centru Surčina,u centru se skreće desno i prati kako je Grau napisao.

.

svi koji dolaze iz pravca Zagreba,mogu koristiti istu petlju,samo treba na velikom proširenju autoputa u Dobanovcima (vidjeće 4 vozne i jednu zaustavnu traku) da se drže lijeve dve trake koje vode prema Nišu, Obrenovcu...Surčinu. od mjesta nas gdje se 4 vozne trake vraćaju u dve ima još oko 4km do skretanja za Surčin(lijevo preko nadvožnjaka ,i Dobanovce desno OD nadvožnjaka),a onda odatle još oko 2km do centra Surčina.

.

sretno,i sve najbolje!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

od centra Jakova do Boljevaca je jako loš put,osim ako nije popravljen u skorije vrijeme. radi se o svega par kilometara pa svakako nije problem,samo malo pažljivije voziti.

 

 

put je i dalje los, ali se radi o svega par km. malo opreznije voznje i nikakav problem.

 

sto se tice vremena dolaska, neka dodje kad ko hoce, kucice su na raspolaganju od 12h. mislim ko hoce da dodje ranije moze, slusaonicu mozemo koristiti i ranije. u petak cemo napraviti definitivan spisak onih koji spavaju, ostaviti na recepciji pa kada dodju dodju.

 

jos jednom apelujem da se izjasnite oko vecere i da li bi pre ribu ili meso i da li zelite corbu ili ne i koju (riblja, teleca). cena koju smo dobili je sa ogromnim popustom u odnosu na ono sto pise u jelovniku. Kopirajte spisak u post pa se dopisite.

 

malo posle kacim slike.

 

 

SPISAK ZA VECERU

 

1. Anubisgrau, riba + riblja corba

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

od centra Jakova do Boljevaca je jako loš put,osim ako nije popravljen u skorije vrijeme. radi se o svega par kilometara pa svakako nije problem,samo malo pažljivije voziti.

.......

takođe, ko ide autoputem radove na putu u centru Surčina može zaobići tako što će iz pravca Beograda produžiti do petlje Dobanovci (par km dalje od skretanja za aerodrom),a zatim pratiti znakove koji vode ka Surčinu,Ostružnici, Obrenovcu... dakle poslije LUK OIL pumpe usporiti

 

post-649-0-91667500-1403707306_thumb.jpg

 

isključiti se desno kao ovaj bijeli Pežo206 na slici napred

 

post-649-0-47257400-1403707336_thumb.jpg

 

(opet kao Pežo 206)

 

post-649-0-43222800-1403707364_thumb.jpg

 

proći ispod sva četiri nadvožnjaka

 

post-649-0-98339700-1403707471_thumb.jpg

 

i petljom

 

post-649-0-53144700-1403707502_thumb.jpg

 

se popeti na četvrtog. dalje se ide pravo još oko 3-4 km i postoji označeno skretanje za Surčin(lijevo preko nadvožnjaka ,i Dobanovce desno OD nadvožnjaka). od tog skretanja ima još oko dva km do prvog semafora u centru Surčina,u centru se skreće desno i prati kako je Grau napisao.

.

svi koji dolaze iz pravca Zagreba,mogu koristiti istu petlju,samo treba na velikom proširenju autoputa u Dobanovcima (vidjeće 4 vozne i jednu zaustavnu traku) da se drže lijeve dve trake koje vode prema Nišu, Obrenovcu...Surčinu. od mjesta  gdje se 4 vozne trake vraćaju u dve

 

post-649-0-76572000-1403707015_thumb.jpg

 

ima još oko 4km do skretanja za Surčin(lijevo preko nadvožnjaka ,i Dobanovce desno OD nadvožnjaka),a onda odatle još oko 2km do centra Surčina.

.

sretno,i sve najbolje!

 

ovako to izgleda uživo,mjesta iz prošlog mi posta a PlanPlus kaže ovako isto to samo dosta umanjeno:

 

post-649-0-89079600-1403708057_thumb.jpgpost-649-0-57753700-1403708065_thumb.jpg

 

slikao sam danas iz automobila pa nisam imao vremena da popravim slike,uglavnom tako izgledaju mjesta na kojima se skreće.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

put je i dalje los, ali se radi o svega par km. malo opreznije voznje i nikakav problem.

 

sto se tice vremena dolaska, neka dodje kad ko hoce, kucice su na raspolaganju od 12h. mislim ko hoce da dodje ranije moze, slusaonicu mozemo koristiti i ranije. u petak cemo napraviti definitivan spisak onih koji spavaju, ostaviti na recepciji pa kada dodju dodju.

 

jos jednom apelujem da se izjasnite oko vecere i da li bi pre ribu ili meso i da li zelite corbu ili ne i koju (riblja, teleca). cena koju smo dobili je sa ogromnim popustom u odnosu na ono sto pise u jelovniku. Kopirajte spisak u post pa se dopisite.

 

malo posle kacim slike.

 

 

SPISAK ZA VECERU

 

1. Anubisgrau, riba + riblja corba

2. Zflazar, riba + riblja čorba

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...