Jump to content

Baby BAF , FAK , Svajserbal.......... 2014.


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Ja cu skupljati novac - a vi gospodo hajdete izvoleti na spisak - nesto nisam uveren da ce nas biti u toliko malom broju (imajuci u vidu koliko nas je prosle godine bilo). Dakle, prijavljujte se sada, jer ce nam biti problem oko organizacije, ukoliko se budete prijavljivali u poslednjem trenutku, jos gore, ne budete uopste na spisku, a dodjete. Razume se da to nece biti uzeto za zlo onima koji su iz nekog razloga spreceni da unapred planiraju dolazak - ti mi na PP javljaju situaciju. 

 

Takodje na PP dogovor oko slanja novca - za one koji nisu iz BG. Za one koji jesu - 0691005132

 

1. anubisgrau, ne spava2. woland, ne spava, plaća3. neskor4. davor,ne spava, plaća5. El Abejo (Pchelac), valjda spava,...i dobro, plaćam, mada ne znam zašto kad ih ima bar trojica koji Sve plaćaju...6. ManicP, plaćam, ako ima mesta spavam (daklem, prednos kolegioni izdaleka).7. SKrstic ne spava , sve placa8. ZM , ne spava (tu), sve placa9. добривоје, ne spava (tu), placa10. ninja, spava, sve placa i ako odustane od spavanja11. bb12. lukaluka, spava, plaća13. papadj, spava, plaća14. gaggia, ne spava, plaća15. zflazar, ne spava, plaća, jede i peca

16.....

17....

18....

19.2a3 ,+ jos trojica,placamo ne spavamo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. anubisgrau, ne spava2. woland, ne spava, plaća3. neskor4. davor,ne spava, plaća5. El Abejo (Pchelac), valjda spava,...i dobro, plaćam, mada ne znam zašto kad ih ima bar trojica koji Sve plaćaju...6. ManicP, plaćam, ako ima mesta spavam (daklem, prednos kolegioni izdaleka).7. SKrstic ne spava , sve placa8. ZM , ne spava (tu), sve placa9. добривоје, ne spava (tu), placa10. ninja, spava, sve placa i ako odustane od spavanja11. bb12. lukaluka, spava, plaća13. papadj, spava, plaća14. gaggia, ne spava, plaća15. zflazar, ne spava, plaća, jede i peca16.....17....18....19.2a3 ,+ jos trojica,placamo ne spavamo

20. Eci , ne spava, plaća

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. anubisgrau, ne spava
2. woland, ne spava, plaća
3. neskor
4. davor,ne spava, plaća
5. El Abejo (Pchelac), valjda spava,...i dobro, plaćam, mada ne znam zašto kad ih ima bar trojica koji Sve plaćaju...
6. ManicP, plaćam, ako ima mesta spavam (daklem, prednos kolegioni izdaleka).
7. SKrstic ne spava , sve placa
8. ZM , ne spava (tu), sve placa
9. добривоје, ne spava (tu), placa
10. ninja, spava, sve placa i ako odustane od spavanja
11. bb
12. lukaluka, spava, plaća
13. papadj, spava, plaća
14. gaggia, ne spava, plaća
15. zflazar, ne spava, plaća, jede i peca

16.....

17....

18....

19.2a3 ,+ jos trojica,placamo ne spavamo
20. Eci , ne spava, plaća
21. stein, spavanje neizvesno, poveo bih prijatelja, spreman da uskočim za troškove...
22. ZZZ
23. CarAca, pije i jede za dvojicu, uredno plaća, a spava kući, ako ga žena ne otera!



Spojio CarAcin post sa cijelom listom da bude preglednije.
0W
P.S. Kada dodajete na listu kopirajte prethodnu i dopišite svoje ime. Tako će Gagi imati bolji pregled i neće morati tražiti ranije postove da vidi tko se sve prijavio.
 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

samo da nabavim periku, nesto sam ocelaveo.

 

nego podsetnik za gagicu, how much moniez po glavi posetioca ono bese da treba da se plati? da pocnemo skupljanje para, za 10 dana treba da se uplati ovima u boljevcima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...